Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Azon gondolkodtam,...

Anyukák! Azon gondolkodtam, vannak e itt olyan anyukák, akik az itt feltett kérdés-válasz útján tartós ismeretségre tett szert? Úgy értem pl azóta is rendszeres az üzenet váltás, vagy esetleg személyes találkozás is előfordult?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak érdekel. Nagyon sok kérdésben, és válaszban is olvastam, hogy sok anyukának ez az oldal jelenti a kikapcsolódást és egyben a társas kapcsolatokat is, de olyannal még nem találkoztam akik személyesen is ismerik egymást.
2010. jan. 27. 09:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
igen, lassan 1 éve. nagyon jóban lettünk, egyidősek a gyermekeink. személyesen még nem taliztunk, én külföldre költöztem, de nyáron ha megyünk haza összehozzuk:) egyébként msn-en minden nap beszélünk.
2010. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én terhesen összeismerkedtem egy anyukával, akivel még pocakosan találkoztunk, és nagyon jól kijöttünk egymással. Napi szinten leveleztünk, most hogy már megvannak a babák, kicsit ritkábban, de a kapcsolat nem szakadt meg. Már a babák is találkoztak egymással.

A másik anyukával akit megismertem, sajna vele nem találkozunk még, mert nagy a távolság, de napi szinten beszélünk egymással, és megosztjuk tapasztalatainkat. nagyon jó barátnők lettünk.

És most egy hete a fogyis oldalom 'találkoztam' egy anyukával, megosztjuk fogyis tippeiket,igy segítünk egymásnak fogyni, vele is napi levelezésben vagyok.

2010. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én is találkoztam itt egy anyukával.Már személyesen is találkoztam vele. Itt lakik tőlünk nem messze. Multkor a CBA ban találkoztunk véletlen össze:D Itt lakik 3 megállóra. A lányaink is csipik egymást.
2012. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!