Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Rossz alvó" anyukák, nem...

"Rossz alvó" anyukák, nem küszködtök a sok ébredés miatt a visszaalvással? Praktika?

Figyelt kérdés
A babám elég sokszor megébred, ami nem lenne gond, mert viszonylag hamar visszaaltatom vagy elég csak egy kis simogatás és alszik megint 1-2 órát, de én úgy kizökkenek, hogy nem bírok visszaaludni csak mire már szinte megint megébred, így már nagyon fáradt vagyok. Alapból mindig nagyon rossz alvó voltam, mindenre felébredek és nagyon nehezen alszom el. Nálatok ilyen probléma? Valami praktikátok (tea, bogyó, bármi egyéb)? Hogy bírjátok? Fáradt vagyok és mégsem megy könnyen a visszaalvás...

2014. nov. 10. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, mint Te. Próbálok olvasni ilyenkor, hátha elálmosít. Homeopátiát próbáltam, meleg teát, meleg tejet ittam, nem használt.
2014. nov. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3 hós koráig 2 óránként evett éjjel-nappal, az a 3 hónap nagyon nehéz volt. Bár én jó alvónak gondolom magam, én is így jártam mint te. Mire visszatudtam aludni, újra ébredt. Már játékokat töltöttem le a telefonomra, hogy ne unatkozzak éjszaka, meg a telefon fénye hamarabb elálmosított így könnyebb volt visszaaludni, de ez sem jött mindig be. Bogyót stb... nem szedtem mert féltem, hogy akkor nem ébredek fel a gyereksírásra.
2014. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ezért kezdtem el sajnos altatót szedni. Igaz minimálisat, de már nagyon ki voltam. Hiába aludt vissza a gyerek 5-10 perc alatt, nekem volt,hogy egy óra is kellett.

Most egy hete már nem szedem, mert tesót tervezünk, akkor meg úgysem lehet. Most elaludni nehéz, viszont a fiam már 3 éves, és hellyel-közzel átalussza az éjszakákat. De most meg az elalvással szenvedek!

2014. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit akartam, hogy ami talán már nekem régebben hatott az citromfű tea. Viszont az éjjel inni macerás, mert ugye pisilni többször kell. De hátha segít. Én ma vettem, most az elalváshoz kipróbálom!
2014. nov. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A múltkor én is bevettem egy nagyon-nagyon gyenge altatót, mert már zombi voltam. Jó volt, mert ugyanúgy felkeltem minden moccanásra, de rögtön aludtam is vissza. Végre kipihentem magam. Na de rászokni sem akarok...Citromfű teát ittam és sajnos nekem nem használt...
2014. nov. 10. 14:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tiszta ideg voltam már magamtól h nem tudok visszaaludni.De ajánlották a patikában a sedatif pc-t homeos és ez segít.Nem állandóan szedem hanem amikor kell és hat.
2014. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok,az én babám lassan 5hós éjszaka legalább egyszer felkel enni,de valószínű hogy jön a foga és így többször felsír éjszaka,én nagyon nehezen tudok vissza aludni,nekem a sedacur-forte segít.
2014. nov. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!