Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos babának maximum...

2,5 hónapos babának maximum mennyit szabad kihagynia 2 etetés között éjjel?

Figyelt kérdés
Tápszeres pici.A védőnő szerint 6 órát.Az én picim viszont van hogy 8-9 órát vagy még többet is alszik éjjel.ok.Ez tényleg sok,ennie kell de mikor kelcsem fel?Még azt is szeretném kérdezni hogy 6x eszik csak egy nap.ritka a 7.Viszont mindíg olyan 180 körűl.6 kiló.A 6 az nem kevés?Bocsi a sok kérdésért de első baba és néha elbizonytalanodom.Köszönöm.
2010. jan. 28. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne keltsd fel,ha éhes lenne felébredne magától. Nem kevés a 6 kiló.
2010. jan. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem írod, mennyivel született, de az én kislányom 5 hónaposan nem volt teljesen 6 kiló (3-mal született), szóval szerintem nem kevés, még akkor se, ha 4 kiló körüli volt a súlya...Annyiszor egyen, ahányszor neki jó, ha nem éhes, nem tudod megtömni..Annak meg csak örülj, ha átalussza az éjszakát, sokan örülnének neki! Amit a védőnő mond (6 óra) inkább újszülöttekre érvényes, a te babád már nem az.
2010. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keltsd fel, az én babám ugyan nem tápis volt ennyi idősen, de 6 hetes korától átalussza az éjeszakákat.

Ha 6x eszik az lehet picit kevés, de ha neki elég, úgyse tudod megtömni, ha nem éhes.A 180ml az jó sok, mrámint azzal sztem annyira jól lakik, h. így elég nekia 6xi kajcsi.

6kg sztem teljesen jó, sőt.

Nyugi, teljesen jó ahogy vagytok!:)

2010. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a 6kg egyáltalán nem kevés egy 2,5 hónapos babánál. Én úgy gondolom, hogy nyugodtan hagyhatod aludni éjjel és örülj, hogy te is pihenhetsz :-)

Én az első 2 hónapban keltettem a picimet, de ő nagyon keveset evett eleinte és ezért kellett éjjel is ennie. Most 7 hónapos és 5 hónapos kora óta kel, mert jönnek a fogai, uh. használd ki a nyugodt éjszakákat!

2010. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én babám 2 hetes kora óta végig alussza az éjszakát így csak napközben szopizik.Ne keltsd fel,felkel majd ha megéhezik.
2010. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is tápszeres 3 hós lesz 3.-án,este 11-kor eszik és reggel 7.30-8 körül kel.A nagyobbik lányom is így átaludta az éjszakát 2 hós korától(3,5 éves) de vele még én is aggódtam,szerintem ne ébreszd fel ha éhes felkel magától.Örüljünk,hogy ilyen szerencsések vagyunk :)
2010. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válszokat.Szóval 3650 grammal született.52 centivel.a 6 kiló tényleg jó de nagyon hosszú baba.A férjem 2 méter.A pici több mint 10 centit nőtt.A doki szerint sosem fog ducinak látszani annyira nő.Már a 68-as ruha épp hogy jó rá.szóval akkor hagyom,hagy aludjon nappal úgy sem szokott max 30 perceket.:)
2010. jan. 28. 10:45
 8/8 anonim ***** válasza:
hihi :D 6 kilót kevésnek nem igazán lehet nevezni... :) gratulálok :) ne keltsd fel, én nem értem a védőnőket mostanában, teljesen hülyének nézik a csöppségeket, pedig szólni fog ha éhes, hidd el :)
2010. jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!