Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák van még vki akinek a...

Anyukák van még vki akinek a babája nem szeret nagy kocsiba utazni? Fiam 4 honapos de sír ha megyunk vhova es akármilyen álmos úgy se alszik be. Mit csináljak megszeresse mert eleg sokat vagyunk úton?

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Vagy megszereti, ha kitartó vagy, és próbálkozol.

Vagy majd csak akkor lesz jobb, ha már tud ülni és végre mást is lát a világból, mint az eget és faágakat.

Vagy nem szereti meg, és így bizony nehezebb lesz a helyzet, és alig fogod várni hogy végre önállóan járjon.


Nekem az utóbbi jutott a lányommal. Utálta a babakocsit, mindig sírt benne. Egy fokkal jobb lett, amikor már tudott ülni, de akkor sem aludt el soha babakocsiban, inkább csak szenvedett benne. Úgyhogy mi alig pár hónapig tudtuk használni a babakocsit. Utána hordoztam, illetve amikor már önállóan járt, akkor sétáltunk mindenfelé lassan. Ha vásároltam, ügyintéztünk, csak akkor babakocsiztunk. Hát nem volt könnyű időszak.

Kitartást!

2014. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi kislányunk is utálta, mondjuk most se szereti kifejezetten. Amíg hordozóban volt addig amíg el nem aludt ordított, és állandóan enni kellett neki, csak akkor indultunk ha pont alvás ideje volt. 8 hónaposan vettünk neki gyerekülést és háttal kötöttük be addig ugyanúgy hiszti volt. Párom 9 hónaposan megfordította így menetitánynak megfelelően ül azóta sokkal jobb. Kevés a hiszti, játszik. Úgyh én arra gondoltam h rosszul érezte magát háttal, felnőtteknél is van ilyen.
2014. nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Oo én azt hittem autóról kérdezed.
2014. nov. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Autóra gondoltam igen 😀
2014. nov. 20. 14:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, akkor én néztem be. :)

De itt is áll az a dolog, hogy jobb lesz, ha ül és szembe a forgalommal nézelődhet. Talán az majd segít!

2014. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is ez van, csak a párommal együtt tudunk menni, én meg elszórakoztatom a manót egész úton. Max 20 percre ha elaszik, ha már nagyon nagyon álmos. :(
2014. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kényelmetlen neki az ülése?
2014. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van/volt, 16 hónapos, pár hónapja egyre jobb a helyzet, most már elnézelődik, de hosszabb útra így is nagyon nehezen megyünk. És napi egyszer lehet autóba tuszkolni mondjuk 1 órás útra. Ő is háttal utazik, de megfordítva sem bírta, úgyhogy akkor maradtunk a biztonságosabb verziónál. Egyikünk vele ül, és szórakoztatja, ha nyűglődne.
2014. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A gond csak az, hogy mi a fiammal ketten utazunk így nagyon jó lenne ha minél hamarabb megszokja. Hany honapos kortól ülnek, mikor lehet gyerek ülést venni? Hátha abban jobban fogja szeretni...
2014. nov. 20. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!