Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már a Babé sampon sem...

Ha már a Babé sampon sem használ akkor mit csináljak? Esetleg Aloe Vera First spray?

Figyelt kérdés

Nem vastag a koszmó a fején, tehát ha beolajozom akkor feljön, de következő estére megint ugyan olyan a feje.

Olajozás után mindig piros neki a kis fejbőre.

Esetleg érdemes lenne elvinnem a bőrgyógyászhoz?

Kaptunk már a doki által felírt kencét is rá, de nagyon dús és hosszú már a haja és csak beleragad és nem tudom kimosni neki.

Olvastam itt hogy valaki fürdetőkrémmel kente be neki és úgy jött le. Érdemes esetleg azt kipróbálni?

Köszönöm



2014. nov. 22. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
A Biodermának van koszmó elleni krémje, mi azt használtuk, az olaj nálunk semmit se ért. Ennek a krémnek hosszú vékony a vége és így a hajas fejbőr tövére lehet közvetlenül nyomni. És minden nap mostuk a babé samponnal, plusz kicsit durvább sörtéjű fogkefével kefélgettem neki fel ami feljött. Ja, és hajszárítóval szárítottuk a haját, a bőrgyógyász azt mondta, hogy ha nedves marad a fejecskéje, az is segít a koszmónak megmaradni.
2014. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is megszárítom neki minden este.
2014. nov. 22. 17:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, kislányomnál az vált be, hogy beolajoztam neki fürdés előtt fél órával, majd fürdésnél vastagon bekentem neki a gyógyszertári fürdetővel, és frottír mosdó kesztyűvel megmostam a haját minden este. Majd szárazra töröltem, és baba hajkefével fésülgettem neki, hogy minél több lejöjjön a hajáról. Kb. két hónapig küzdöttem vele én is, mert csak az olaj neki sem segített, viszont így egy hét alatt megszabadultunk tőle. :-)
2014. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fiamnak is nagyon koszmós volt a feje. Nálam az vált be, hogy a babaolajba cseppentettem 2 csepp teafaolajat, és azzal töröltem át a buksiját. Egy kupakban mindig frissen kevertem kb egy teáskanál babaolajhoz a 2 csepp teafát. Gyönyörűen elmúlt neki.
2014. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én lányomnak még a szemöldökén is volt hiába olajoztam s a babés se hozta le.Viszont ajánlották a Caonatur sampont(kifejezetten koszmóra) a gyógyszertárban kb 8-900 ft és második alkalomra teljesen eltűntette.Azóta 2-3x mosom vele egy héten és 8 hónapja nincs koszmó.Egy próbát megér
2014. nov. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A Caonaturral kezdtük, csak rontott a helyzeten.

Köszönöm. Marad a bőrgyógyász.

2014. nov. 26. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!