Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha lenne rá pénzed megcsinálta...

Ha lenne rá pénzed megcsináltatnád a babád életnagyságú játékbabáját?

Figyelt kérdés
Láttam ezeket az "élethű" babákat a neten, és láttam, hogy egyesek veszik ezeket. Van, aki azért, mert neki nem lehet sajátja és úgy gondozza, mintha élő lenne. Szerintem elég beteg dolog. Olyat is olvastam, hogy valaki elvesztette a babáját és megcsináltatta ezt a babát. Te megcsináltatnád ezt a babát, hogy mikor felnő a gyereked, megmutathasd neki, hogy hogy nézett ki. Szerintem elég morbid, már-már ijesztő. Vagy csak szerintem? Lehet én gondolkozom rosszul. Mit szólnál hozzá, ha egyszer látnál egy embert tólni egy babakocsit és látnád, hogy egy ilyen műanyag baba van benne? Úgy értem mi lenne a véleményed, mit gondolnál arról az emberről?Mondjuk ha még ismernéd is? Csak pusztán eszembe jutott, semmi kötözködési szándékkal.
2014. nov. 22. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt hogy nem 100as. Belinkeled ezt az oldalt? Ahol láttad...
2014. nov. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát nekem is furcsa, amúgy sem szeretek tárgyakhoz ragaszkodni
2014. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha ismerősöm lenne ráhívnám a pszichiátriát! Te úristen, ezek totál elmeháborodottak, műanyag babát tologatni.
2014. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

[link]


Itt vannak ilyen babák, ha nem a képeket dobta ki, kattintsatok rá a képek keresésére. Nekem rondák és szinte horror filmbe illők. Hát ha a szomszédom ilyet tologatna nagyot néznék, ha a barátnőm, akkor megpróbálnék vele elbeszélgetni.

Már nem tudom, hol olvastam, de tényleg még youtube-on is láttam egy videót, amiben az emberek reakcióját nézték és a legtöbb azt mondta, hogy nem normális dolog. És olyat is olvastam, hogy az asszony tényleg properul vásárolt a babának, cserélte a pelusát, fürdette, sétáltatta...

2014. nov. 22. 22:57
 5/13 anonim ***** válasza:

Poénból esetleg, bár gyorsan elnőne mellőle.

De ugye nagy hátránya a műbabáknak, hogy élettelen arckifejezése, tekintete van. Míg az élő csecsemő személyisége pont a mimikáján, viselkedésén üt át. A lányom 6 hónapos, mániákusan utánozza a pofavágásokat. Ez jellemzi őt igazán, amikor fintorog, grimaszol - ezt műbabán nem lehet visszaadni.


Minden másra meg ott a fényképezőgép és a videó.

2014. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Van rá pénzem, de engem ezek a holtakra emlékeztetnek, soha nem csináltatnék ilyet.
2014. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek.
2014. nov. 22. 23:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Először arra gondoltam, hogy függ attól, hogy mi az indíttatása annak, aki ilyet csináltat. Pl. pótolni egy kisbabát, és úgy viselkedni, mintha élne, az nagyon gáz. Így soha nem dolgozza fel a történteket, és könnyen be lehet dilizni. Aztán tovább gondoltam, és ez akkor is gáz, ha csak valaki emléket szeretne, hogy milyen volt a babája kicsinek. Félnék tőle, mint egy woodoo baba.
2014. nov. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik az otlet de csak azon a szinten h megmutatnam neki,de akkor jon a kerdes h hol tarolnam?egy dobozban?a szekreny aljan?ez tok morbid....viszont van eleh dolgoma 9honaposommal,minek pelenkazzak egy jatekbabat?

Szoval ez igy osszessegeben nekem sem fekszik...

2014. nov. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

régen nagy divat volt, a szintén majdhogynem élethű "bucibaba" nekem is volt, most a padláson van fekvős babakocsiban.

[link]


[link]


de élő/vagy nem élő emberrő mintázni...

2014. nov. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!