Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a 6 hetes...

Miért csinálja ezt a 6 hetes kisbabám? Nem szeret ölben lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy szeretném a kislányomat szeretgetni,ringatni, de egészen egyszerűen lehetetlen. Ha sír a kiságyban és kiveszem akkor sem hagyja abba és folyamatosan kepeszt. Jár a keze lába megállás nélkül. Nyögdécsel és nincs el egyáltalán. Ráadásul mindezt úgy, hogy mindent ellenőriztem nincs-e valami más baja, de nincs. Ezek nem olyan sírások. Mit tehetnék? Vagy nem szeret nálam lenni? :(


2014. dec. 7. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
az en fiam nem szeretett olben lenni, sirdogalt, felvettem, na olyan orditast rendezett, hogy vegkepp nem lehetett megnyugtatni. most 9 honapos, a mai napig nem szeret olben lenni, ha megetetem, befejezte, mar nyomja is fel magàt ulesbe, abszolut nem lehet babusgatni, mert csak beporgeti magat rajta. ha jatszik is és odamegyek, csak merges lesz, morog, dunnyog, osszevonja a szemoldoket..hat jo..akkor hagyom egyedul, akkor nevetgel, el van. /gyerekekkel foglalkoztam, igy volt màr hasonlo tapasztalatom, ezert en nem lep0dtem meg annyira, majd 2-3 evesen igenyli jobban az "anyukàt", ez az én véleményem./
2014. dec. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha sir a kiságyban és utána az öledben is,akkor nem arról van szó,hogy ölben nem szeret lenni,hanem eleve valamiért sirt már előtte is. Én hasfájásra tippelek! Ilyenkor van az,hogy sehogy se jó neki,ha ölbeveszed is sir,ha lerakod is...Vegyél Espumisan vagy infacol cseppet. Büfiztesd rendesen evés után. Masszirozd a hasát. stb
2014. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a lányom 4 hónaposan kezdte el elfogadni az olben levést. egész addig uvoltott olben. most neha mar el is alszik. de az sem baj ha nem ringatod, kesobb meg lesz az elonye. szeretgesd a valladon. gondolom ott nem sir :)
2014. dec. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az a "kepeszt"??


Amúgy van olyan gyerek, aki nem szereti, ha "piszkálják". Pl. én is ilyen voltam. Mindig mesélik a szüleim, hogy engem nem lehetett soha ölelgetni, puszilgatni, a hajammal babrálni, stb., mert egyszerűen nem viseltem el. Ez a mai napig így van, és nem jelenti, hogy ne szeretnék bárkit is.

Egyszerűen van ilyen ember is, és kész. Ez teljesen normális.


29/N

2014. dec. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekünk is ilyen volt.


nekik még azt i stanulni kell, hogy ez a szeretet kifejezése, és ez jó :)

pláne mi bent is maradtunk születés után a kórházban, külön osztályra tették, kb 1 hetet, csak szoptatni járhattam át, nem tudta mi az a ringatás, ölelés, nem igényelte, nem tudtam soha megvigasztalni.


amúgy ők még nem tudnak pukiznisajnos, az feszítgeti őket, nem árt kicsit bicikliztetni olyankor a lábát, meg omega jelszerűen kell a hasát simogatni, halványan nyomni a nyomvonalon(nem találom a billentyűzeten

de itt kép

[link]



szóval nálunk aztán a babakocsi függőség lett, mert az viszont bejött, hoyg ringatja


úgy "tanítottuk" az ölelésre, hogy jöttek barátnőim is és három napon át szinte egyfolytában kézben volt, az elején még csak a sírásban a kimerültségtől "ájult el" kézben egyik barátnőm meg is ijedt, mert sír sír, utána hirtelen elhagyta magát és csend..de szóval 3 nap után már tetszett neki, később meg már ott tartunk, ha felveszem még meg is "szorít" magához húz ölelésnél :)

2014. dec. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy kisbaba úgy sír, hogy jár keze-lába, kepeszt össze vissza akkor fáj a hasa. Mindkét gyerekemnél így tudtam hogy mikor fáj a hasa.
2014. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!