Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova tudnám elvinni a nem...

Hova tudnám elvinni a nem használt játékokat?

Figyelt kérdés

Rengeteg játékunk van itthon amit a kislányom nem használ. Szeretnék belőle elvinni egy párat olyan helyre ahol biztos, hogy rászoruló családoknak adják, olyannak akinek szüksége van rá. Tud valaki esetleg segíteni nekem ebben, Budapesten lakunk (19. kerület).

Olvastam a cipős dobozról, de azt írták, hogy csak új dolgokat lehet bele rakni, azt nem tehetjük meg. Köszönöm a válaszokat!


2014. dec. 12. 13:04
 1/6 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Szia! Ötletnek írom csak, hogy esetleg valamelyik korház gyerekosztályára nem gondoltatok? Mondjuk ahol sokáig kell bent lenniük a gyerekeknek. Ha a játékok tiszták, akkor szerintem ott biztos nagyon örülnének neki.
2014. dec. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan nem a védőnő feladata, mégis szívesen foglalkozik ilyesmikkel. Hozzá szoktuk bevinni a maradék pelust, bébiételt, ruhát, játékot. Elrakja a rendelőben és a megfelelő családnak ajándékozza. Ő biztosan tudja, ki örülne ezeknek, mivel családlátogatáson látja a körülményeket.
2014. dec. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Családsegítő, gyerekkórház, gyermekotthon, védőnő, bölcsőde, de jelenleg sok helyen gyűjtenek rászorulóknak, nálunk jelenleg a bölcsi is gyűjt és a helyi dm-ben is lehet leadni dolgokat.
2014. dec. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A védőnőt 4 hónapja nem láttam. De lehet felhívom. A kórház nem is rossz ötlet, megnézem a honlapjukat hátha gyűjtenek. Nem piszkosak a játékok csak használtak, rengeteget kaptunk és már nem tudom hova tenni, hiába mondtam hogy nincs rá szükségünk a sógornőm is mindig beállít 4-5 újabb darabbal.
2014. dec. 12. 13:18
 5/6 piroska és a farkas ***** válasza:
Szerintem ilyesmit nem fogsz találni a honlapon,egyszerübb lenne, ha simán felhívnád a gyerekosztályt. De pl nálunk a körzeti gyerekrendelöben is van kitéve kis játszoasztal, meg játékok, oda is lehet vinni, úgy is olyan maratoni a várakozás a gyerekeknek mindig, minél több játék van ott, annál jobb.
2014. dec. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

és,ha csak feltennéd hirdetni,hogy ingyen elvihető??-

(és,csak olyan jöjjön,aki tényleg több gyerekes,vagy rászoruló)

2014. dec. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!