Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tesztek ha véletlenül...

Mit tesztek ha véletlenül elfogy a tápszer?

Figyelt kérdés

Sajna nincs tápszerünk. A párom csak késő este ér haza. Nagy baj csinálok, ha addig kis tejet adok neki?

10,5hónapos. Se tejpép se más nincs itthon :( Venni nem tudok, mert nincs hol.


2010. febr. 3. 14:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Én biztos nem mernék tejet adni. Inkább valami főzeléket helyette. De én félek a tejtől, 14 hónapos babám még nem kapott.
2010. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De egész nap nem adhatom neki azt. Még napi 3x kéri. Ha olyanja van akkor nem eszik meg mást és elaludni is azzal szokott.
2010. febr. 3. 14:52
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Én se mernék.Egyrészt mert lehet h még nem az igazi a kis gyomrának, A másik meg hogy nem igazán tápláló. Kis sárgarépa van-e otthon? akkor már inkább azt főzinek, meg alma hozzá (ha van)

2010. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Van mas kismama a kozeledben akitol tudnal kolcson kerni? Ha nincs, akkor adjal neki fozeleket olyat amit ti is esztek. Semmi baja nem lesz tole! Mar eleg nagy ahhoz, hogy fozeleket egyen a draga. Es ha egyszer kimarad a tapszer semmi baja nem lesz neki, max. sirdogal mert hianyzik neki.

Gondolkodj, hogy van-e kismama a kozelben.

2010. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
most csak én nem értem?:) most a saját tejedről van szó tulképp?
2010. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Ha lenne tejem akkor most nem lennék gondban :)

Tehéntejre gondoltam. Nem bolti. Egy ismerősünk szokta hozni Nincs a közelben egy kismama sem. Nem szoktunk ilyen gondba lenni, de anyagi okok miatt nem tudtunk korábban venni. Épp tegnap este fogyott el. Már reggel sem tudtam neki adni.

2010. febr. 3. 14:59
 7/22 anonim ***** válasza:
30%
aha csak azért keveredtem bele, hogy "azon alszik el" vagy vmi ilyesmit írtál. Hát... jól felforralva, fele vízzel esetleg. De tényleg csak végszükség esetén...
2010. febr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
6%

Nyomorult gyereknek fozzel meg par krumplit tegyel hozza almat es sargarepat es tejet ami van. Semmi baja nem lesz, hat mar majdnem 1 eves lesz! Remelem nem ehezik szegenyke.

Mondjuk sokkal jobban tenned, ha mar raszoktatnad a rendes etelekre es nemcsak tapszert kapna! Bocs, de mar tenyleg nem par honapos csecsemorol van szo. Mit eszik, csak tapszer kap?

2010. febr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%

látom,vannak itt "kedves" anyukák.Én is 1 éves koráig adtam a tápszert,és kapott mellette rendes kaját is!

Ezt az egyik válaszolónak írtam.Én tejjel nem próbálkoznék,csak max.kostólás erejéig,mert nagyobb adaggal kezdeni nem biztos,hogy jó dolog.GYógyszertár nincs esetleg?

2010. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
vagy , ami még eszembejutott: valakit nem tudsz "megkérni" rá, hogy hozzon? Rokon, barát, szüleid, párod szülei stb. És ha lesz pénzetek majd kifizetitek. Meg mondjuk receptre olcsóbb, ha van vki segítő, akkor már azzal lenne érdemes venni...
2010. febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!