Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabánk (4 hónapos) egy...

A kisbabánk (4 hónapos) egy napja szortyog. Nem köhög, nincs láza, csak szortyog. Ezt is kell kezelni valamilyen gyógyszerrel, vagy elég minél többször kiporszívózni az orrát és majd rendbejön?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szoptatsz még, annál jobb gyógyszer nincs. Ha nem, akkor sem adnék semmit, szívd ki és kész. Szerintem, ha jókedélyű, akkor kutya baja. Ez normális is lehet.
2008. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszr. Szopik.

Ilyenkor b

2008. aug. 19. 10:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Ilyenkor beadják a kötelező oltást? gy tudom ha meg van hűlve a baba akkor nem, de ez ezek szerint még nem esik a megfázás kategóriába, vagy már igen?
2008. aug. 19. 10:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, ne parázz! Sok sok szopi, testközelség, és semmi mérgező gyógyszer! Ha beadják beadják, szerintem nincs jelentősége. Nem hinném, h beteg a babád, de ha igen, túléli. Az anyatejnél tényleg nem találtak még ki jobb gyógyszert.
2008. aug. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tengervizes orrsprayt használok(a Fluimar nem hajtógázos)+orrszívó.Orrszívásnál figyelj rá,hogy függőleges helyzetben legyen a baba,így több váladékot ki tudsz szívni.Az anyatejet is lehet orrcseppként használni.Kicsit kifejsz és patikában kapható cseppentővel cseppentesz az orrába.A tej szemcseppként is tök jól működik:)
2008. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megnyugtattatok :-)
2008. aug. 19. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!