Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó alvó babák anyukái! Nektek...

Jó alvó babák anyukái! Nektek is jól aludt napközben? Mindenkitől azt hallom, hogy napközben nem alszik a kicsi.

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. A fiam evett aludt, evett aludt 3-4 óránként kelt csak. Kb. 4 hetes korától éjjel már aludt végig, napközben evett, aludt. Kb. 3-4 hónapos korában aludt éjjel 12 órát és evett napközben 3 óránként. Kb. 6-7 órát volt ébren összesen evésekkel együtt egy nap. Aztán fél éves korára beállt az éjjel 10-11 óra alvás fixre és napközben kétszer alszik egy órát, a többi pörgés. Ez egy éves korában is így van, de napközben van, hogy csak egyszer alszik már.
2015. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szuper alvókája volt mindhárom fiamnak. Éjszakakákat is hamar átaludták, de ettől függetlenül nappal is sokat és jól aludtak.
2015. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam lassan 2 éves lesz. Mindig is sokkal jobban aludt nappal, mint éjszaka. Az éjjeleket 18 hósan kezdte átaludni, addig sokszor ébredt, viszont nappal pici korától kezdve képes több órát aludni, még a zaj sem zavarja.
2015. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 éves múlt 3 hónappal és mondhatni jó alvó.Régen nappal is az volt,most már azért előfordul,hogy nem alszik el,meg persze néha éjjel is vannak gondok,de nem túl sűrűn.Bár most nemrég sokat aludt velünk (és úgy rettentő rosszul alszik) ,mert vagy félt vagy az allergia miatt viszketett és rosszul érezte magát,így volt hogy úgy ordított éjjel,mint akit ölnek.S persze ezek mellé meg náthás volt,lázas is és még köhögött is ráadásul,meg jön a maradék 4 rágófoga is.De egyébként szerintem jó alvó.
2015. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!