Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor elmúlt a babátok1éves...

Mikor elmúlt a babátok1éves mindent adtatok neki enni? Tojásfehérje? Tej? Puding? Tejszelet? Stb.

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Tejszeletet,pudingot,joghurtot hamarabb kapott,tejet csak 1 éves korában,először tápszerrel,utána több tej,kevesebb tápszer aránnyal,de így is ekcémás lett tőle.


Én mindenkinek azt ajánlom,hogy ne adjon korán a babának tejet!


A családunkban dédikig visszavezetve senki nem allergiás semmire,a 2 kisfiam mégis tejallergiás lett:(

(az első terhességem alatt rengeteg tejet,tejterméket fogyasztottam,a második alatt szinte semmit)

2010. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a tejen és a tojásfehérjén kívül már minden adtam neki olyan 10 hónapos korától. Tejet még nem ivott (és nem tervezem egy darabig)csak junior tejitalt iszik. Pudingot, csokit, tejszeletet már régóta eszik nincs tőle semmi baja. Még tojásfehérjét sem evett de majd a napokban megpróbálok egy kis bundás kenyeret.
2010. febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

14 hónapos a babám, még tejet és tojásfehérjét nem kapott.

Még mindig tápszert adok neki.

Joghurt, puding (danone), túró rudit már evett.

Én félek a tejtől, szerintem nyárnál előbb tuti nem adok neki.

2010. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!