Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye, felnőtteknek való...

Ugye, felnőtteknek való kamilla teát is ihat, nem csak kimondottan baba teát?

Figyelt kérdés
fél éves, székrekedése van.
2015. jan. 17. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
A kamilla potenciális allergén, ennyi idősen én még nem adnék neki. Illetve a pollentartalma miatt a felnőtteknek valót még kevésbé, ott nem annyira előírás az esetleges permetszerek, stb hiánya.
2015. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, én adtam neki szintén székrekedés miatt már 3 hónaposan. Persze meg kell cukrozni, mert csak úgy ér valamit ebből a szempontból, de nekünk nem igazán használt. Duphalac szirupot adtam neki egy kiskanállal.
2015. jan. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem gondoltam rá hogy megcukrozom, mert a sima viztol is pillanatok alatt kitört belole csak sajnos nem mindig hajlando vizet inni ezert az ize miatt adnam hatga az ujdonsag tetszene neki. de akkor ma mar nem adok ha allergizalhat, inkabb reggel.
2015. jan. 17. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, hogy igzából csak a folyadék kell? Hát akkor valóban nem kell megcukrozni. Én nem tudtam az allergizálásról. Annó pár éve mikor én ebben a cipőben jártam általában a cukros kamillát javasolták mindenkinek.
2015. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem is a vedono javasolta még mikor 4 honapos volt. csak most nem kaptam baba teat itthon meg csak sima naturland van. nagyon erolkodik szegenyke. most valtottuk ki az elso etkezest es nehezen kakil. de vizet meg nem hajlando
2015. jan. 17. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!