Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékok azok, amik a...

Milyen játékok azok, amik a legtovább lekötnek egy 8 hónapost aki mászik, kapaszkodva áll? mindig a vezetékeknél köt ki, meg a babakocsi kosos kereknél

Figyelt kérdés
de még építeni nem tud, hogy egymásrar rakosgathatná az egymásra rakós játékokat, vagy a formaberakósat sem tudja még, autót se tud tologatni, sem húzni köteles játékot
2015. jan. 19. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a ketliteres pet palack volt a menő, benne apró játékokkal, gyöngyökkel. A kupakjat belül beragasztóztam.

Ezzel elvolt tíz percet. Sőt néha fél órát is.

2015. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nálunk először külön szobában volt, rácsos ajtóval. Amikor kevés lett neki a tér, a rácsot a számítógép köré építettük.

2015. jan. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

pet palackot én is próbáltam, amibe raktam zörögnivalót, habár 0,33 asat. de köszi, kipróbálom 1,5 literessel is :)


akarok venni neki olyan laptopféleséget, amin gombokat nyomkod, világít, zenél(kutya ugat, madár csiripel, stb), vagy valami kisebb játékszintetizátort, vagy nem is tudom, mert ütögetni tud, lehet jó lenne...vagy..


de pl műanyag tálból kipakolás sem tart sokáig, mindig raktam egy fagyis dobozba neki, pl papírt ami színes, zörgős, meg kis kabalát, meg kicsidobozt, meg egyebeket, hogy egyesével eltart jódarabig, amíg vizsgálgatja a tartalmát


meg gondolkozom nagy dömperben, mert már mászik, hátha tolná magával, meg pakolgatna bele..

2015. jan. 19. 12:36
 4/8 A kérdező kommentje:
de szóval örültem volna, ha betekintést kapnék más, kb ilyesmi korú babák játékaiba
2015. jan. 19. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ez mindent elmond. :)

2015. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

utolsó, milyen igaz :D


csak a marék kutyaszőr helyett, nálunk a marék hajam járja :)


az utolsó pontot megoldottam, használhatatlan mobil is az övé, mondjuk bekapcsol, kijelző van, tényleg a billentyűhangot is ráteszem :)

2015. jan. 19. 13:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Fadobozból kipakolás, ruha anyagú övek, usb kábel (ha nagy a csend, tuti megtalálta) és a madzagok a ruhán, címkék, flakonok és amit még nagyon szeret, de már írták, a régi telefon...

Tele vagyunk játékokkal kb. 2 éves koráig, de csak ezek érdeklik. Beszórtam a formabedobós kockákat és az építőkockákat egy nagy fadobozba, rá tető és reggel fél óra kötelező kipakolás, utána jönnek a kábelek, madzagok meg a mozgás.

2015. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Újság vagy szórólaptépkedés :)

Most lehet kiröhögtök de lányomnak nagyon tetszik.Vannak ezek instant babateás hengerek vagy macikávés.Na megmutattam a lányomnak ha belebeszélek milyen más hangom van.Ezt utánozza sokáig.Meg rakok bele kis játékokat rá a tetejét s majd egy órát is el van mire leszedi kiveszi őket utána megint dumál bele és próbálja a kupakot rárakni.

Mostanság abba dugja a cumiját el :)4 db van ezeket váltogatom naponta.

Ja és zsebkendőstasak is menő.

2015. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!