Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az utóbbi időben zöldet kakil...

Az utóbbi időben zöldet kakil 6 hetes kisfiam (csak szopik). Az első tejtől lehet, azt tudom. De van, hogy 70-90-110grammokat eszik meg egy etetés alatt - annyi első tej nem lehet. Akkor mitől zöld a széklete?

Figyelt kérdés
2008. aug. 20. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
nem baj ha zöld és nyúlik.Ez arra utal hogy többet eszik mint amennyit kellemesen meg tud emészteni a pocakja vagy még az is lehet hogy hurutos egy kicsit,de akkor se aggodj mert az anyatejes babáknál ez noprmális.Ha többet meg akarsz tudni9 evvel kapcsolatban akkor a bal oldali keresőbe írd be a zöld kaki szót és több kérdést választ is kidob evvel kapcsolatban.
2008. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2008. aug. 20. 19:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is utánajártam ennek, 9 hetes lányom széklete is többször volt zöldes. Arra jutottam, hogy vagy túleszi magát, vagy sok előtejet eszik vagy meg van fázva kicsit. Én személy szerint egyiket sem tapasztalom, de a baba jól van, vidám, nevet, nincs semmi baja:-)

Így én sem nyugtalankodom.

(a keresőbe zöld széklet-et írj)

2008. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!