Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor sirt legtöbbet a babátok...

Mikor sirt legtöbbet a babátok? (Hány honaposan, mi okozta)

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Elso 3hetben es mert hol tuletettem,vagy mert nem jutott eszembe hasra tenni,mindenaron oldalt vagy haton akartam altatni.Aztan kis hiszti mar8hos kortol,majd szornyu hisztik kb 15hos kortol.2eves mult 3honappal.
2015. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fiam két hónapos koráig nagyon hasfájós volt, szinte non-stop sírt. Az volt a legsírósabb időszaka. Aztán olyan 8 hónaposan jött a szeparációs szorongás, akkor rengeteget nyűglődött, azóta pedig a hisztisebb napokon sír. Most 22 hós. Már egyáltalán nem durva a helyzet.
2015. jan. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 hetesen. Csak ordított egész nap. Beszéltem gyerekorvossal, kijött a védőnő is, mindegyik azt mondta, hogy hasfájós, ilyen-olyan puffadásgátlókat kapott, de semmi nem használt. Aztán egy-két nappal később hirtelen, minden látszólagos ok nélkül magas láza lett. Akkor már a doki is azt mondta, vigyük kórházba. Kiderült, hogy baj van a veséjével, egy fejlődési rendellenesség miatt folyamatos fertőzésnek van kitéve és a fiamnak emiatt begyulladt a vesemedencéje.
2015. jan. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

AZ első 4 hónapban folyton sírt. Hasfájós volt, mindentől.

Utána azokban az időkben sírt sokat amikor új mozgásfejlődési szakasz jött (kúszás, felállás), ameddig nem ment tökéletesen neki. Ahogy stabilan ment, elmúlt a nyűgösség :)

2015. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10 hós kora körül, szeparációs szorongás.
2015. jan. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!