Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos fiam nagyon megfázot...

8 hónapos fiam nagyon megfázott. Használom orrszívás előtt a Sterimart, de éjszakára vettem Nasivin orrcseppet. Azt is orrszívás előtt kell-e a nóziba csöppenteni?

Figyelt kérdés
Jól jönnének tuti bevált ötletek is, amitől gyorsabban megszűnik a nátha, orrdugulás. Éjjel kb 20x kelt szegény...
2008. aug. 21. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Nasivint orrszívás után jobb,de ne használd huzamosabb ideig,mert kiszárítja az orrnyálkahártyát.A Sterimart napközben többször is használhatod.Egész nap párologtass abban a helysében,ahol a legtöbbet van a baba.Mikor mi voltunk így 1,5 hósan a doki hurutoldó kanalast írt fel,de recept nélkül is vehetsz.Fontos,hogy mindíg szívd le az orrát,ha szörcsög,mert ha pang a váladék az orrban a bacik a középfül felé vándorolhatnak.
2008. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, néztem is hogy csak 5-7 napig használható, csak nem tudtam miért, remélem addigra el is múlik. Csak este akarok az orrába cseppenteni. Mégegyszer köszi, sokat segítettél!
2008. aug. 21. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!