Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan fius anyuka,...

Van itt olyan fius anyuka, aki babájának 10 hosan le van tapadva a kukija?

Figyelt kérdés
Azt mndja a vedőnő,ne foglalkozzak vele,csak meleg vizben fürdésnél huzzam hátra néha.Egyszer csak hátrafogom tudni huzni teljesen?Mert attol még messze vagyunk..Félek hgy megműtik vagy hátrarántják.Én nem tudnék tényleg tenni semmit?Kenőcs vagy valami?Nem várnék akkor ölbe tet kézzel...Sosem tudtam hátrahzni teljesen.
2010. febr. 9. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell vele semmit sem csinálni. NEkünk a dokinő és a sebész is kifejezetten megtiltotta. Majd idővel szépen hátra lehet húzni, ha nem akkor 3 éves kora körül fogják megműteni. Úgyhogy én csak szépen megmosom, nem húzogatom.
2010. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy éves a kisfiam,és neki is le van tapadva. Kb fél éves korában megnézettük urulógussal,és azt mondta hogy fürdetésnél lehet finoman huzogatni,ha 2 éves koráig nem megy hátra akkor kenőcsöt kap,és ha azzal sem sikerül hátrahúzni,akkor műtét! Megtiltotta hogy erősen huzogassuk,mert beszakadhat,és az nagyon fájdalmas lenne a babának,meg a gyógyulás hosszadalmas lenne!!
2010. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!