Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szanda a legjobb 1...

Milyen szanda a legjobb 1 éves gyereknek? Ki milyet használt gyermekénél?

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Mi az a szanda??
2015. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha szandálra gondolsz, akkor én D.D.Stepet, majt Elephantent vettem a fiamnak elsőnek.
2015. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Superfit magasszárút hordott.
2015. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk Szamos supinált (a középső lányomnak) , és Siesta (a legnagyobbnak, és a legkisebbnek) volt az első.
2015. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy a kéreg kemény legyen. A kéreg hátul az a rész, ahol a gyermeked sarka, achillese van. Ha rápróbálod, a nagylábujja és a szandál vége között belül legyek kb. 1 cm. És a legfontosabb, hogy akkor vegyél csak neki, ha már főleg áll és lábon jár, ha nagyrészt mászik stb., akkor nem kell még.
2015. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Még valami... ha van rá lehetőségetek újat vegyetek, mert a használtak ki vannak belül taposva, az előző gyerek lábára. És az befolyásolja a te gyereked lábának fejlődését.
2015. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csakis új szandál, kemény kérges, bőr, könnyen hajló talp, bokafogós, ne legyen a talpnál semmi, tök sima legyen,ne legyen a sarkánál lyuk, nem kell harántemelő. Én elephantent vettem elsőre.
2015. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Superfit vagy Elephanten, mindkettő jó választás.
2015. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Salus volt az első, azóta csak ezt használjuk.
2015. febr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dr. Punto Rosso szandijai voltak tavaly nyáron a kisfiamnak, akkor már 3 hónapja egyedül járt. Jó áron van és jó minőségű. Én nem vagyok hajlandó tizenezreket költeni gyerekcipőre, így maradok a kis márkáknál.
2015. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!