Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS baj ha a 3 honapos babam...

SOS baj ha a 3 honapos babam 16 orat alszik?

Figyelt kérdés
par nappal ezelott egyaltalan nem volt ilyen nagy alvo. volt valakinek ilyen esetleg. nagyon aggodom....hiaba keresgelek a neten semmi kezenfoghato valaszt nem talalok. de hetfon mindenkepp elviszem orvoshoz. de addig kerlek mondjatok valami valaszt
2015. febr. 7. 06:58
 1/7 kloetta ***** válasza:
nyomhatja az időjárás 1-2 napig, de hosszabb idő esetén mindenképp orvos lássa
2015. febr. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez elég soknak tűnik! Nem lehet hogy lappang benne valamilyen betegség? Esetleg a védőnőt megkérdezhetnéd telefonon ő biztosan tud neked normális választ adni.
2015. febr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha közben felkel enni, akkor ne aggódj! Egy-két napig az időjárás is lehet rá ilyen hatással.
2015. febr. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
HA egyik napról a másikra alszik sokat, akkor figyeld, de lehet az idő, mert nekem most az egy évesem megint többet alszik. 3 hónaposan ő kb. 6-8 órát volt ébren, kb. 5 hó után kezdett csökkenni, de egy évesen is alszik naponta 14-15 órát, most pl. éjjel 12, napközben 3x1,5 órát aludt tegnap. Szóval így önmagában nem baj, ha sokat alszik, de ha hirtelen változik meg és rendszeres marad, én is megkérdezném orvostól.
2015. febr. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az én 6 hós fiam is sokkal többet alszik pár napja este 8-6ig ez ugy 10óra, és nappal 2x 2-3órát. vagy 3x de akkor is kijön minimum 6óra alvás..

nem tudom hogy a te babád egyhuzamba alszik e ennyit, mert ha nem akkor nincs gond. szerintem az időjárás lehet a ludas.

2015. febr. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ez mar 3 napja igy meg. Tegnap meg en is azt hittem hogy mára már vissza áll. Ezelott kepes volt szinte egész nap ébren lenni. Alltalaban fel kel enni de nem mindig....epp hogy be fejezi vagy be se fejezi az evést es alszik ujra...Köszönöm szépen a gyors valaszokat. Nem igazán tudnám az idojarasra fogni mert mar 3 napja tart...Remélem nincs baja a kicsikemnek...ezelott olyan kis rekorder volt ha az ébren maradasrol volt szó
2015. febr. 7. 07:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Napok óta ilyen nyomott az idő. Egyébként az lenne a szerencsésebb, ha ilyen sokat tudna aludni ennyi idősen mindig. Alvás közben épül az agya és attól lesz nyugodt, kiegyensúlyozott baba is, ha kipihent. Ráér pörögni 6 hó után, és akkor már fog is egyre többet.

Hétfőn kérdezd meg a dokitokat, remélem nincs semmi gond.

2015. febr. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!