Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám a pihenőszékbe...

7 hónapos babám a pihenőszékben, hordozóban, ölemben folyamatosan felül 2percig nem marad meg hátradőlve. Lehet ültetni, vagy fektessem vízszintbe mindig?

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
7 hónapos gyereket? Gondolom már tud ülni, persze hogy nem marad meg hátradőlve.
2015. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minekutána vannak gyerekek, akik 9 hónaposan már felállnak, szerintem nem ördögtől való, ha 7 hónaposan ülni akar. :)
2015. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az számít ülésnek ha magától ül fel, vagy állásból ül le? Ez kicsit zavaros nekem, mert magától még nem ül fel, csak pl pihenőszékben kitolja-kilöki magát ülésbe és úgy üldögél nem fekszik vissza.
2015. febr. 8. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, az számít ülésnek, ha magától tud felülni, addig pedig nem szabad ültetni! Legyen sokat a földön, hogy mozoghasson szabadon, úgy erősödik és fog megtanulni felülni magától. A kíváncsiság is hajtja őket előre, egyre többet gyakorolnak, míg végül sikerül :)


Itt egy jó cikk erről:


[link]

2015. febr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tedd ki a játszószőnyegre, had csinálja, amit akar és tud! Ne ültesd, szerintem tud ő ülni egyedül is! Nem kell megijedned csak azt csinálja, amit tud. Az én fiam 5 és fél hónapos korától felül és megül egyedül, 7 hónapos kora óta feláll! Egyébként meg, ha fel akar ülni, akkor mit csinálsz, odaragasztod, hogy feküdjön? Hidd el csak azt csinálja, amit meg tud csinálni!
2015. ápr. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!