Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta forog/kúszik a babám,...

Mióta forog/kúszik a babám, alvás közben forgolódik az ágyban és mindig felébred, ti mit csináltatok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Lefektetem őt hasra, és pár perc múlva, vagy akár az éjszaka közepén keservesen sír, mert az ágy végében totál megfordulva találja magát... gondolom megijed a helyzettől... lehet ezzel kezdeni valamit? vagy majd hozzászokik és "visszamászik"? :) köszi!
2010. febr. 11. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Én kisfiam is ezt csinálja, mióta kúszik-mászik. Ahogy berakom a kiságyba (eddig csak hason aludt), már forgolódik is. Van hogy álmában csinálja, arra Ő is felébred,ha hanyatt találja magát, kicsit nyöszörög, visszafordítom, megkapja a cumiját és alszik tovább. Viszont ez éjjelente max 1-2* fordul elő, úgyhogy nem gáz. Szerintem majd elmúlik. Innentől kezdve meg mindig lesz valami mozgási fejlődés, ami miatt éjszaka felébrednek:-) Ha majd feláll, meg elkezd járni... Ez van, majd ha már mindent tudnak csinálni végleg elmúlik. Addig meg kitartást!

7,5 hónapos kisfiú anyukája

2010. febr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia, az én kislányomnak akkor ormlott el az alvása nagyon, amikor elkezdett forogni. azóta nincs kb. egy nuygodt éjjelünk se. pedig azóta már jár is (több mint 2 hónapja). Most 14 hós.
2010. febr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát ez nem túl bíztató... az én kisfiam 6 hós és két kezemen meg tudom számolni, hogy hány éjszakát aludt át... evés, hasfájás, fogzás... már végre azt hittem nyugtunk lesz! én ezt tuti nem bírom egy éves koráig...:((( azért köszi mindenkinek! :)
2010. febr. 11. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!