Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónaposom nem fogadja el az...

9 hónaposom nem fogadja el az anyatejet és a tápszert sem. Nagyon nekikeseredtem. Vajon miért van ez?

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:

talán a hőfok miatt, vagy rosszul keverted ki a tápszert, vagy másik tápszert kellene próbálni

anyatej meg lehet megváltozott hormonálisan, amikor megjön, más az íze

2015. febr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szopási sztrájk?

[link]

[link]

2015. febr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az anyatej testhőmérsékletű, nem meleg, nem hideg, ahogy tápszer sem. 9 hónapja ezt kapja pótlásként, és nagyon szerette eddig. Az anyatejet kóstoltam, semmi mellékíze nincsen, simán csak édes.
2015. febr. 16. 23:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Ciciből régóta nem fogadja el, de most már cumisüvegből sem. Csak a vizet.
2015. febr. 16. 23:18
 5/7 anonim ***** válasza:

amúgy egyik babakönyv ír erről , hogy van olyan egyik napról másikra, hogy baba köszöni nem kéri többet a megszokott tápszert, olyankor tejtermékkel, tejpéppel kell pótolni.


5.pont elválasztás címszó alatt

[link]

2015. febr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sima gabona pépet csinálsz anyatejjel azt sem eszi kanállal? másik táp? tejpép? gyümis táp,vagy tej? mást eszik amúgy vagy csak tápot,és tejet nem?
2015. febr. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ennyi idős volt mikor már nem akarta elfogadni a tápszert, kb egy hónapig fél banánt turmixoltam a tápszerbe, úgy megitta. Aztán már igy se fogadta el, akkor váltottunk kecsketejre. Ezt nagyon szereti azóta is, most másfél éves.
2015. febr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!