Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te mennyit hagyod sírni a...

Te mennyit hagyod sírni a babádat hogy ne legyen elkapatva? Hogy állod meg hogy ne vedd fel? Sírás és sírás között is van különbség. De mi egy kis nyügi után felvesszük.

Figyelt kérdés
7-hetes babánkat szerintem picit elkapattuk, mert sokat felvettük. Van aki sokat hagyja sírni a gyerekét? Tudom hogy hagyni kell sírni a babákat mert akkor el lesznek kapatva. De mennyit 2 percet 10 percet? Tapasztalatokra lennék kíváncsi!
2015. febr. 19. 11:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Soha nem hagytam sírni, egy 7 hetes babát nem lehet elkapatni.
2015. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%
Egy 7 hetes babát semennyit nem szabad sírni hagyni. Ő még nagyon pici, nem tud manipulálni. Éhes, fáj a hasa, erősek az ingerek, stb. Én kis nyöszörgésnél azért nem vettem ki, inkább először megsimogattam.
2015. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem szabad sírni hagyni. Ülj oda vagy feküdj melléje és probáld ugy vigasztalni, valamivel elterelni a figyelmét.
2015. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%

sose "hagytam" sírni, mikor kisbaba volt. Ha hallottam, hogy sír, akkor mentem, megnéztem mi a baja. Olyan persze előfordult, hogy közben mást csináltam, amit nem lehetett csak úgy eldobni, akkor azt befejeztem, és utána mentem a gyerekhez (nagyon megkérek mindenkit, gyakorolja az értő olvasást, nem a csillagokháborúja maraton közepén voltam egyszer sem. - bocsi kérdező, de tapasztalt gyk-s vagyok, kénytelen voltam ezt a megjegyzést beszúrni)

Nagyobb korában már persze, van hogy hagyom, mert van amikor csak hisztizik, de azt már a sírás "milyenségéből" lehet hallani.

2015. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Miért kellene bármikor is sírni hagyni egy pici babát? Nem szórakozásból sIr, hanem ilyenkor szeretne valamit, baja van. Ha már nagyobb és alvás helyett megy a műsor akkor lehet olyannal próbálkozni, hogy az ágyában megnyugtatni és nem kivenni, de ilyenkor se kell hagyni had ordítson egyedül a másik szobába.
2015. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
Soha nem hagytam sírni. Ha szüksége volt rá , ott voltam, "elkapatott" időszakokban még magamra is kötöttem, volt hogy egész napra. Most másfél éves, simán játszik fél órákat egyedül, nincs a nyakamon egész nap. Nem tudom, másnál hogy megy, én így éreztem helyesnek.
2015. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
2015. febr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Pedig bizony tud manipulálni! Sír ordít hogy fáj neki a világ! Pocak tele pelus tiszta kaka pisi megvolt hasi nem fáj mert az másfajta sírás. Felveszem az ölembe és akkor minden rendben van. Több km-ert sétálok vele egy 55-ös panelban.
2015. febr. 19. 12:11
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
Soha nem hagytuk sírni, és nem bánom. Ahogy ugyesedett, fedezte fel a világot, úgy igenyelte egyre kevesebbet a felvevést. Képzeld magad a helyébe, még megvakarni se tudja semmilyét, ha viszket, fáj neki még az emésztés és sorolhatnám, nem vágyik másra, minthogy te, aki akartad, hogy ő megszülessen, felvegyed. Egyszer egy anyuka írta le itt nagyon találóan a helyzetet, hogy képzeld magad elé, hogy le vagy kötözve, nem tudsz beszélni, csak sírással tudod jelezni, ha bármi bajod van, és ha sírsz, akkor szarnak a.fejedre, nah ezt érzi a babád, ha nem veszed fel, hanem trenírozod mint egy kiskutyát.
2015. febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
Hogy ez az ostobaság még mindig él a köztudatban, döbbenet... NEM HAGYJUK SÍRNI az ilyen pici babákat. Hordozókendő remek dolog, megnyugszanak a babák, és te tudsz mást is csinálni. Érdemes megtanulni a használatát. Nekem ez a tapasztalatom.
2015. febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!