Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudok aludni éjjel, mert...

Nem tudok aludni éjjel, mert a 12 napos babám éjjel annyit izeg-mozog, hangokat ad ki, hogy felébredek folyamatosan, hogy talán ő sem alszik, meg lehet szokni?

Figyelt kérdés
A Ti babátok is csinál ilyet? Ti nem ébredtek fel rá? Éjjel 3-3,5 óránként eszik, akkor tudnék én is többet aludni, de így nem sajnos.
2010. febr. 12. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Én azóta, hogy 17 éve megszületett az első babám sosem aludtam olyan mélyen, mint előtte, azóta még 3 gyerkőcöm van. Felébredek minden nyögésre, köhintésre, néha még arra is, ha forgolódnak az ágyon, pedig a szobájuk azért arrébb van. :))) Meg lehet szokni :)
2010. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj külön szobába.Tudom,elég rosszul hangzik,én együtt alszom vele,de barátnőméknek az vált be,hogy külön alszanak.Vett bébiőrt,azon keresztül hallja,légzésfigyelő meg figyeli.Később nem fog ám ennyiszer kelni enni.Hisz még csak 2 heteske.
2010. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
..ja igen...olyan mélyen,mint régen már soha nem fogsz aludni.Legalábbis míg kicsi addig nem.
2010. febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van légzésfigyelőnk és hozzá van bébiőr, talán ha majd végképp kimerülök (nem sok hiányzik) átmegyek a másik szobába. A párom ő nyugodtan alszik, nem ébred fel rá.
2010. febr. 12. 13:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért aludtak a gyerekeink külön szobában. Egyszerűen nem tudtam pihenni az állandó nyekergéstől, mocorgástól. Persze ekkora korban ez a normális, de nekem is kellett pihennem. Mindkét gyerekem első perctől fogva külön szobában aludtak, volt légzésfigyelő, ha pedig felsírt, mert éhes volt, áthoztam, utána visszavittem. A két fiú most nyugodtan alszanak együtt, a kicsi már elmúlt 1 éves, a nagy 3,5.
2010. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

na én ugyanezért költöztem külön mindkét babámtól 3 hós korában. addigra már csak egyszer keltek szopizni éjjel, én pedig k.o. lettem a kialvatlanságtól.

irigylem azt aki tud aludni a baba mellett, nekem sose sikerült.

viszont tényleg meg lehet szokni h az ember füle mindig félig a gyerekszobában van, én már első nyikkanására ébredek a lányomnak, ugrok ki az ágyból, nehogy felkiabálja a családot, a férjem pedig egyszer se ébredt még fel egyikük sírására se.

pedig régen alig birtam életet lehelni magamba reggelente 6-7 óra alvás után is, most meg simán elműködök két részletben aludt 4-5 órával.

2010. febr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én pontosan ezért a második éjszaka átraktam a kiságyát a külön szobájába, azóta ott alszik légzésfigyelővel.
2010. febr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pont ugyanígy voltam. A lányom is annyit mocorgott, nyöszörgött és kiéleződött a hallásom, hogy képtelen voltam pihenni. Minden egyes alkalommal felkeltem és megnéztem minden rendben van-e, nem bukott-e, vagy alszik-e még. Aztán egy idő után meg miután bealudt a szopin és betettem a kiságyába (oldalt aludt) mindig a kezével kapálódzott annyira, hogy felébresztette saját magát. 5,5 hetesen mondtam azt, hogy át költözünk a férjemmel a saját szobánkba. Persze neki mindegy volt, ő sem ébredt fel semmire. Hát minden bajom volt, 3 napig gondolkodtunk, hogy melyik nap költözzünk át. Ő is egyszer ébredt már akkor enni, de azt a pár órát nyugodtan tudtam átaludni. Nagyon jó volt. És iszonyú megnyugvást ad a légzésfigyelős bébiőr.

Költözzetek nyugodtan másik szobába, és kipihentebb leszel, de tény, hogy km-ről meghallod ha egyet mozdul!

2010. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
engem jobban zavar a férjem horkolása, mint a baba éjjeli mocorgásai :)
2010. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!