Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy a kettős front...

Létezik, hogy a kettős front miatt olyan nagyon sírós, hisztis, semmi sem jó ma a 17 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés

Ma, kezelhetetlen

:)



2015. márc. 6. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Simán, a gyerekek nagyon érzékenyek tudnak lenni a frontokra. Az én 2,5 éves fiam is teljesen eszetlen ma :)
2015. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ. :)

az mit takar? miket csinál ma a kisfiad?

2015. márc. 6. 18:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Napközben csanában volt, ott nem tudom hogy viselkedett, nem panaszkodtak. A papájával hoztuk ma el, elmentünk együtt vásárolni, na ott már nagyon lüke volt. Visszabeszélt, feleselt, nem fogadott szót, csapkodott, visított (nem jellemző egyáltalán), lebutázta papát, ilyesmi. Most már viszonylag nyugi van (bár el kellett koboznom egy autót, mert többszöri figyelmeztetés ellenére is rám vert vele és közben röhögött). Mindegy 10 perc múlva viszem fürdeni, aztán alvás :) Ja és rávetődött a kutyára, pedig tudja, hogy nem szabad.
2015. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy leírtad

:)

jó alvást kívánok nektek

2015. márc. 6. 19:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Köszi, már alszik :)
2015. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:) már az enyém is.
2015. márc. 6. 21:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ma az álomkóros verzió volt tegnap volt kibírhatatlan
2015. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én három hónapos babám is nagyon sírós volt egész nap, akkor most már tudom, hogy miért. Meg azt is, hogy mitől fáj a fejem...:)
2015. márc. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18 hósom szintén nyűgös volt tegnap. Nekem meg borzasztó fejfájásom volt egész nap! :/ Sajnos a front miatt. Ők meg úgy tudom jobban megérzik!
2015. márc. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jo reggelt! Hát kíváncsi leszek, hogy ma mi lesz. :). Ma már nincs front.
2015. márc. 7. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!