Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogy vagytok képesek...

Anyukák, hogy vagytok képesek akkor, amikor ti is lázasok vagytok ellátni egy egész nap siró beteg lázas gyereket?

Figyelt kérdés
Folyamatosan betegek vagyunk ,valami virus,már nem birom tovább,egy percet nem tudok pihenni,éjjel se.nincs segitségem.Hogy lehet ezt kibirni?
2015. márc. 13. 13:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha olyan beteg vagyok, hogy nem tudom ellátni a gyereket, akkor a férjem vesz ki szabadságot és ő vigyáz a gyerekre. Szerencsére még csak egyszer fordult elő ilyen 2,5 év alatt és akkor is csak 2 napot kellett kivennie.
2015. márc. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Se egy nagyszülő, senki? Pont terhes voltam a második babávak, amikor a fiammal benyaltuk a hányós-hasmenős vírust. A fiam másfél éves volt. A távol élő nyugdíjas nagymama utazott azonnal, és maradt egy pár napot. Pedig tényleg nem a szomszédban lakik. Valóban nincs segítséged?
2015. márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Aludj napközben, amikor a baba is alszik. Ebben az esetben én hanyagolnám a házimunkát, még a főzést is. A férjemmel vetetnék mirelit pizzát, zöld salátát, meg sok gyümölcsöt és azon élnék.
2015. márc. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy muszáj :-(

Férjem 2000 km-re, most vagyunk túl egy brutális hányós-fosós 1 héten. Segítségem nincs. A kisfiam 4 éves lesz, a kislányom 17 hónapos ...

2015. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2 és 3,5 éves lányaim vannak, pár hete volt, hogy én kezdtem a lázat-náthát , majd a nagyobbik is beleesett, míg a kisebbik csak náthás lett, de pörgött ugyan úgy - na ennél nincs rosszabb kombináció szerintem, én alig éltem, a nagyobbik lányom nyűgös-fáradt-bújós volt, a kicsi mint a szélvész... én hanyagoltam a házimunkát, főzni is gyors, vagy félkész, vagy korábban lefagyasztott kajákat főztem , mosogattm, felsepertem, de ennyi... a szokásosnál több mesét néztünk, délben aludtam velük, sokat olvastam nekik... de brutál volt, utána 2 hét kellett míg visszarázódtunk, s a lakást is rendbe vágtam, utolértem magam a vasalással stb....
2015. márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az a baj hogy mivel beteg ma csak 20 percet aludt-és egész nap pörög!és igen tényleg nincs segitség mert külföldön élünk......
2015. márc. 13. 14:36
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy marék cvitamin, meleg tea, jó sok mese és bekucózás a tv elé.Mi ezt csináltuk a lányommal(1 éves) pont a héten.Mindig el el szundítottunk szinte egész nap feküdtünk apa meg hozott kaját.Másnapra elmúlt a láz és sokkal jobban lettünk.
2015. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon muszáj lenne, valahogy biztos megoldanám, de nem menne könnyen. Szerencsére ha ilyen van, segít a férjem. Nálatok ez nem jön szóba? Vagy egyedülálló vagy?
2015. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ez komoly hogy a te lányod veled fekszik meg alszik a tv elött amikor beteg???azta mekkora szerencséd van!én erröl csak álmodozok!egész nap úton van a lakásban és felfedez...én meg a nyomában...ilyet még nem is hallottam hogy egy 1éves edgész nap nyugodtan van egy helyben az ágyban az anyukájával....
2015. márc. 13. 15:01
 10/13 A kérdező kommentje:
ja látom azt irod hogy a teától meg a c vitamintól másnapra elmúlt a láz.....ritka szerencsések egyike vagy ...6 napja kapja a kupot és még mindig minden éjjel belázasodik
2015. márc. 13. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!