Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orokbefogadnatok a sajat...

Orokbefogadnatok a sajat gyermeketek mellett meg egy babat?

Figyelt kérdés
Ha igen miert? Hanem miert? Vajon nem szeretnenk obban a sajatunkat mint az orokbefogadottat?
2010. febr. 17. 13:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
13:45-ös vagyok, még annyit, hogy sokkal jobb volt a viszonyom az örökbe fogadott bátyámmal, mint a két vértestvéremmel. Őket is nagyon szeretem, de a bátyámmal különleges kapcsolatunk volt. Imádtam.
2010. febr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk gazdagok, teljesen atlagos eletet elunk, van egy szep lakasunk, egy kis kocsink, es meg egy kis falusi hazunk is a hetvegekre. Szoval nem vagyunk gazdagok. De ugyanannyiba kerulne ha sajat gyermeket szulnek.

Sajnos anyamek nem tamogatnak. Es en is felek egy kicsit, hogy esetleg idovel felszinre jonne a kultura kulombseg. Ja es persze, az is, hogy ha mar orokbefogadas, miert eppen Haiti, amikor itt is rengeteg az arva gyermek......csak hogy ez eppen most jott....valahogy most utott meg...

2010. febr. 17. 14:58
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol éltek, de nyugaton teljesen általános dolog, hogy mindenféle színes bőrű gyereket fogadnak örökbe az emberek, ez csak a magyaroknak fura szerintem.

Ha erre érzel "késztetést", akkor válassz gyereket onnan. Szerintem a szüleid megenyhülnek majd, ha már meglátják a picikét.

(A "másságot" mindig fel kell dolgozni a környezetünknek, akkor is, ha pl. beteg gyerekünk születik)

Megértem, hogy szeretnéd, ha támogatnának, de végső soron a Te életed (a ti életetek a férjeddel és a kislányoddal), szóval az számít, nektek mi a jó!

2010. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"válassz gyereket onnan"


Honnan? A gyerekpiacról??? Ez elég szerencsétlenül hangzott.....

2010. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!