Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli épp járni tudó...

1 év körüli épp járni tudó babátoknak mi van a lábán otthon?

Figyelt kérdés

11,5 hónapos lányom, most már egész nap jön megy, még elég "robotosan".

Eddig harisnya+ tappancsos zokniban volt otthon.

Nem tudom vegye-e már neki valami benti cipőt, vagy mamuszt, vagy még hagyjam.

Néztem ezeket a puha talpú otthoni cipóket, elég hororr árban vannak.

(Most vettük meg az első kinti cipőjét, az sem volt olcsó.)

A fiam ekkora korában talán mamuszban? volt, ha jól emlékszem, (ő 9 éve volt ekkora), de nem biztos.

Egyáltalán egy járni tanuló babának jó a mamusz?

Előre is köszi a válaszokat.


2010. febr. 18. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keménytalpú kiscipő van a kisfiamon. A mamusz jellegűeket folyton levette, azután zokniban folyton elcsúszott. Így maradt a fűzős cipő illetve a szandál.
2010. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
teljesen jó a zokni:)
2010. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bőven elmúlt egy, mire szandált vettem neki bentre. Ha nem hideg nálatok a padló, a zokni tökéletes.
2010. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2010. febr. 18. 21:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi zoknit használtunk,bentre nem láttam értelmét cipőnek szandálnak.Puha talpú cipővel kezdtük a kinti világfelfedezését,gyorsan el kopott a drága pipő(liliputi), és nem is nagyon járt benne kint,mert nyár volt,és mindent közelről akart megvizsgálni,így négy kéz láb túrta az udvart leginkább.A mamuszt szerintem egyfolytában le kapdossák a babák a lábukról,egy hosszú szárú vastag zokit már nem olyan könnyű le venni.
2010. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyémen 2 zokni van. A külső csúszásgátlós!
2010. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Enyém 15 hónapos, tappancsos zokniban van. Nagy ritkán (hetente kb. egyszer egy órára ráadom a puha talpú benti cipőjét, de nincs vele gondja, ugyanúgy megy abban is). De a doki szerint itthon minél több mezítlábazás javasolt.
2010. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akor marad a tappancsos zokni, aztán majd tavasszal meglátom, mit vegyek neki, vegyek e egyáltalán valamit.

Nyáron meg biztos mezítláb lesz, az a legegészségesebb, bent is, kint is.

2010. febr. 18. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!