Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Te babád is nappal csak...

A Te babád is nappal csak babkocsiban alszik, nem a kiságyban?

Figyelt kérdés

éjjel minden oké az ággyal, de nappal nem marad meg ott. Csak feláll és visít(ana) kitudja meddig.


Nem tartotok attól, h elszokik a kiságytól?

Nem érzitek rossznak, hogy csak odakint, vagy lakásban de babakocsiban alszik?


Enyém mindkét alvását babakocsiban tölti. Engem főleg a érdekel hogy aludjon, kevésbé hogy hol. A kiságyban csak visítozik, a babakocsiban meg 1.5 perc után alszik!!!

Néha azért kicsit félek, hogy mi lesz ha kinövi a kocsit??? :-DDD


2010. febr. 19. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a babakocsiban alszik napközben, én nem félek hogy megszokja, ezt a hobortot is kinövi idővel.
2010. febr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam,hogy vettük olyan bölcsőt,aminek levehető az oldala s hozzcsatolható az ágyhoz,azt tolom ki a nappali szunyáláshoz, ha nincs ratyi idő:)

Addig én tudok tenni-venni a ház körül,barkácsolgatni ezt-azt ^^

2010. febr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is kizárólag babakocsiban volt hajlandó napközben aludni. Akkor változott meg minden, amikor a rácsos kiságyat gyerekágyra cseréltük. Első perctől kezdve imádta az ágyát, 1 hét elteltével már ebéd után fogta a kezem és húzott be a szobájába az ágyához :)
2010. febr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez szerintem nevelés kérdése...és ez rossz nevelés... ugyan az amikor kézhez szoktatják a babát, meg csak ringatva alszik el és hasonlók. Én ha akarnám vagy kellene se tudnám babakocsiba hurcolni egész nap, harmadikon lakunk, nem tudom fel-le cipelni a babakocsit. Már egész kiskorától arra volt szoktatva a fiam, hogy evés, játék aztán irány a kiságy, nincs kivételezés, ott is el kell lennie, nincs is elkapatva, alszik és játszik ott szépen.
2010. febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

09:20. Nahát, de ügyees vagy! Csak így tovább! ;-)


Engem azért megnyugtattak az előző válaszok, hogy majd ezt is kinövi. Én nem hiszem ez rossz nevelés kérdése. Persze, biztosan képes lennék egy hétnyi visítozós idegbajos tortúra árán odaszoktatni, de nem ez a cél. A cél, hogy aludjon. hogy JÓL aludjon és kipihent legyen. Ezek szerint más is gondolkodik így, nemcsak én.

9:19-kor tettem most be és 9:23-ra aludt édesdeden. :-) A kiságyban voltak már harcok. Még 30 perc után is csak üvöltött. Többet meg nem hagytuk, mert EL VAN KAPATVa :_DDDDDD

2010. febr. 19. 09:30
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
az elején kell kezdeni a nevelést az első naptól...az én gyerekem miért nem visított soha órákat? mert megszokta az első perctől így nem volt oka rá.....
2010. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia


Az én lányom is csak babakocsiban volt hajlandó aludni (nappal). 6 hónapos korában egyik napról a másikra visszaszoktattam az ágyába. Elég kicsi volt már neki a kocsi. Szerintem már nem volt olyan kényelmes ezért ment olyan simán az átszoktatás. Kitartás.

2010. febr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont az anyósom mondta, hogy milyen ügyesek vagyunk és milyen jól csináltam, hogy ne szoktattam babakocsihoz a gyereket, mert ő az összeset...úgy tünt eleinte könnyebb, hiogy húzkodja magával a lakásban...aztán rájött, hogy mégsem volt olyan jó ötlet...
2010. febr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!