Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időben hová lehetne...

Ilyen időben hová lehetne menni egy 1,5 éves gyerkőccel "szórakozni" hétvégén? Ti milyen programokat szerveztek, ha nagyon kimozdulhatnékotok van már? Itt nálunk vidéken semmi lehetőség sincs.

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én most sokaltam be ettől az itthon üléstől /pedig szeretek itthon ülni a lányommal :)/ és a férjemmel megbeszéltük hogy szombaton irány Siófokon az Obi utána meg egy kis séta a parton ha nem esik az idő és nem lesz orkán erejű szél. Persze ez így könnyű mert itt lakunk mellette pár kilométerre.
2010. febr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vidéki vagyok én is.

A mi programjaink gazdagok télen is:

-könyvtárlátogatás,

-van autó, így bábszínház, játszóház, gyermekprogramok a közeli nagyvárosokban havi rendszerességgel előkerülnek,

-vonatozunk a szomszéd városokba,

-buszozunk is (akár egy cukrászda is lehet cél),

-nálunk nincs hipermarket, így havi egyszer azt is megejtjük,

-rokonlátogatások,

-strand, (bár ez nem mindenki által kedvelt program),

-ismerős anyukákkal babalátogatás, közös játék,

-állatkert, vadaspark.....

2010. febr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!