Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiváltottuk a délelőtti és a...

Kiváltottuk a délelőtti és a délutáni szoptatást a tejet pedig lefejem! Ha már az ebédet is kiváltjuk majd azt a tejet is lefejem? Ti is így csináljátok? Jó sok tej lesz így, nem? Vagy majd megcsappan a kevesebb szopitól?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem fejtem le.A tejtermelődés mennyisége a pici megváltozott étkezéséhez fog igazodni.
2010. febr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én se fejtem soha, szerintem felesleges

pár adag tej be volt téve a fagyóba vésztartaléknak és annyi - most öntöttem ki pont ma azokat, mert a fiam már 10 hós és eszik rendesen szilárdat is, úgyhogy már biztos nem fog kelleni

2010. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha fejsz, akkor nem fog igazodni a kevesebb igényhez.
2010. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

utolsó előttinek:

miért nem csináltál belőle valami kaját a babának.

2010. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért fejek ,mert szétdurran a mellem amikor szoptatás helyett a gyümölcs jön !
2010. febr. 23. 12:59
 6/7 anonim ***** válasza:
második vagyok - azért, mert már több, mint fél éves tej, azt már nem szívesen adtam volna neki oda, inkább adom a frisset (még most is bőségesen van tejem)
2010. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ismét második - ha feszül, akkor fejjél le belőle, de ne üresre, csak annyit, hogy ne feszüljön, így nem serkented erősebb termelésre a cicidet

én is így csináltam, mikor először átaludta a fiam az éjszakákat, hajnalban majd szét durrant a cicim, lefejtem belőle valamennyit - két nap után már szépen beállt magától és végre én is nyugodtan alhattam :)

2010. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!