Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tervezett babák szülei: hogy...

Tervezett babák szülei: hogy derült ki a várandósság? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 12:52
 1/7 A kérdező kommentje:
*Mármint az, amikor megtudtátok. Hogyan történt? Teszt? UH?
2015. máj. 6. 12:52
 2/7 anonim ***** válasza:

Először teszt (több), aztán mensi késés, majd uh.

Nagyon boldogok voltunk, mindkétszer.

2015. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kloetta ***** válasza:
Az elsőnél késett, 5 nap múlva lett a teszt pozi. A másodiknál késés előtt 5-6 nappal már tipikus hasszukáim voltak. Teszt nemvárt után 6 nappal pozitív.
2015. máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem jott meg, masnap teszt-pozitiv. Aztan kovi heten uh a dokinal, aki megallapitotta, hogy tenyleg ott van :-).

Masodiknal a szoptatas alatti ho eleji teszt (mivel mensi nem volt meg) pozitiv lett, aztan uh.

Mindketto egetrengeto nap volt :-)

2015. máj. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már egy héttel azelőtt hogy meg kellett volna jönnie olyan érzésem volt hogy meg fog. Pedig még igen korai lett volna. 2 nappal előbb teszteltem, pozi lett. Meg másnap meg másnap :) nem jött meg,de várzam a 7. Hétig csak akkor mentem dokihoz.
2015. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tudtam melyik napon fogant. Kivártam a 14. napot. Kora reggel teszteltem már, pozitív lett! Hogy mit éreztem? Elmondhatatlan örömet és egyben félelmet. Remegtem az izgalomtól, el sem akartam hinni, majd 5 perc után ugráltam mint egy kisgyerek! :) Utána már végigterveztem a 9 hónapot a fejeben! :)
2015. máj. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Aznap mikor meg kellett volna jönnie csináltam meg a tesztet, ami pozitív lett. Tervezett baba, elsőre sikerült. Ja és a párom mondta el, hogy kisbabánk lesz mert én nem mertem megnézni a tesztet. Leírhatatlan örömöt éreztünk. A kisfiam pont ma 8 hónapos :)
2015. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!