Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könnyen megtanulnak inni a...

Könnyen megtanulnak inni a babák ilyen AVENT pohárból?

Figyelt kérdés

[link]

Köszi



2015. máj. 7. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem az Avent minden esetben bevált mi a csörös poharat használtuk és nem volt gond .Mondjuk nekem már 6 és 8 évesek de akkor még nem volt annyi minden de a Csörös pohárból 3- 4 éves korunkig ittunk .külön volt a teánaj külön a tejnek.
2015. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A lányom folyton nyakon öntötte magát, úgyhogy inkább nem erőltettük. Ha sokat gyakoroltunk volna, lehet, hogy belejön, de szerintem tök felesleges ezt megvenni.


Adj neki kis műanyag poharat, aminek két füle van, azt két kézzel fogva viszonylag könnyen meg fog tanulni inni. Ha jár majd bölcsibe, ott is azt adnak nekik. Először csak nagyon kevés folyadékot tegyél bele.


Mi ilyet vettünk, de a csőrös részt nem használtuk, mert könnyen leesett

[link]

2015. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én lányomból kiindulva gyereke válogatja. Ő nem volt hajlandó semmilyen csőrös pohárból inni, pedig vettünk a legmárkásabbtól a legolcsóbbig mindenfélét, így 10 hónaposan megtanult pohárból majd pár hét múlva a sportkupakos üvegből inni, azóta ezeket használjuk.
2015. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az en fiam az első alkalomtol kezdve raerzett h hogyan kell inni ebből a poharbol. Talán 10 hónapos volt mikor vettük neki. Ezt használva a sima poharbol ivás sem okozott később gondot.

Szóval, mi nagyon szeretjük! :-)

2015. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak nem nagyon megy, a sima pohárból jobban sikerül és ezzel is nyakon önti magát :) pénzkidobás volt...
2015. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a kemény csőrös üvegek nem váltak be, mert nehezen tisztán tarthatók, foszladozott a műanyag a fogaitól a csőrön, pedig többet kipróbáltunk. Nekünk ez a pohár vált be és ezzel sikerült is rászoktatni a pohárból ivásra. Kintre is ebben vittük az innivalót neki, mert jól zár a teteje. Nálunk abszolút bejött, kettőt is vettünk neki. Nem tudom, mennyi idős a babád, de most ilyent használunk és nagyon jó, ez még egyszerűbb kivitelezés, tisztán tartható, de ebben nem lehet kivinni innivalót, csak utántölteni, mert nincs teteje: [link]
2015. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség, pénzkidobás volt ...
2015. máj. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nem kellett ilyen, 10 hónapos volt kb amikor már tudott egyedül inni pohárból, csak miután ivott a maradékot kiborította, azóta már megtanulta használni, nagyon szépen iszik kb 15 hónapos kora óta szó szerint egy csepp se megy félre.
2015. máj. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Május 30án lesz egy éves. Kapunk ilyen poharat húgomtól, hónap végén jön haza külföldről és Ő hoz neki ilyet.

Igazából pohárból tudja hogyan kell kortyolni, csak nagyon nagyokat kortyol egyszerre.

Kíváncsi leszek.

Az a baj, hogy nem akarja megfogni a poharat egyáltalán, de még a cumisüveget is nekem kell tartani neki hiába van füle, nagyon kényelmes fiúcska :)

2015. máj. 8. 10:26
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megkaptuk a poharat és SZUPER. A fiam rögtön ráérzett a dologra és ebből legalább megiszik 2 dl-t egy nap.

2015. jún. 5. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!