Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit szól nálatok a TV...

Mennyit szól nálatok a TV napközben, háttérzajként?

Figyelt kérdés
Mekkora baba/gyerek mellett?
2015. máj. 13. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

há én hiába olvastam hogy csak fokotzatosan szólhat(első nap okban pár perc és az is csilingelő halk babazene legyen(lásd körforgó), vagy egy egyszerű gyerekdal, de mindig ugyanaz legyen, nem is tudom hogyan lehet kitolni az időt


mert én már így hogy elmúlt fél éves, szinte mindig megy mellettünk a rádió, felnőtt zene, hol angol.., hol hírek.., nem tudom betartani a szabályokat..:(

2015. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%

Nálunk nem szól. (10 hós és 3 éves gyerekek mellett.)

Alapból nem szeretek tévézni...

2015. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk teljesen változó. De mostanában egyre ritkábban. Van mikor csak du. kapcsolom be a tv-t. Leggyakrabban dvd vagy mesecsatorna megy. Napi kb.2óra.
2015. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egész nap, mesecsatorna vagy film stb. Nem mintha érdekelné. A nagyobb már 3 éves elmúlt, de még mindig ritkán néz végig egy mesét (van 1-2 amit szeret, de nem igazán érdekli). A pici 7 hónapos, néha ránéz a tv-re vannak kedvenc hangok, amit ha meghall ránéz a tvre és nevet, de nem nézi.
2015. máj. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
az én lányom sem nézi kimondottan, inkább játszik közben, néha oda oda pillant, esetleg 40-60 másodpercig nézi...egyébként 2 műsor van amit szeretek nézni, az egyik 1 óra, a másik 45 perc...szerintetek ha ennyit megy egy nap a háttérben, az baj? 10 hós
2015. máj. 13. 21:14
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Soha nem szól semmi háttérzajként. A gyerek néha nézett mesét egy félórát.
2015. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tv-nk nincs, de laptopról megy néha mese, ha nem nézi lekapcsolom, háttérként nem szól. Nem hinném, hogy ártana neki amúgy.
2015. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nincs bekapcsolva a tévé egész nap, csak délután, amikor a férjem hazaér.


Háttérzajként kimondottan idegesít.

2015. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
zene szol ,halkan ,amit en hallgatok epp.leginkabb jazz .estenkent tv szinten halkan,fenyerot leveszem kicsit.nem szeretem ha siri csond van ,tvre tudok elaludni .azt mondjak nem jo egyebkent ,felszinesen alszol tole.
2015. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szól háttérzajként, csak este kapcsoljuk be, a gyerekek néha megnéznek egy mesét hetente 3x kb.,bár most hogy itt a jó idő, inkább kint vannak a kertben. Mi apával meg akkor nézünk valami filmet mikor már ők alszanak.
2015. máj. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!