Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kisfiam éjszaka...

11 hónapos kisfiam éjszaka felébred mióta nem szopizik, pedig addig 2 hónapos kora óta átaludta az éjszakát!?

Figyelt kérdés

Napközben elégszer eszik gyümölcsöt, főzeléket, babapudingot, tejpépet, este fürdés előtt főzeléket, majd elalvás előtt még tápszert is. Mégis felébred éjszaka enni. 7 hónapos koráig szopizott, akkor simán átaludta az éjszakát, azóta, hogy nincs tejcsi már nem teszi. Mi lehet az oka? Próbálkozzak esetleg csak teáztatással éjszaka? Vagy ez már egy rossz szokás?

Köszönöm a válaszokat!


2010. febr. 25. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen korban már nem kéne éjjel ennie. Lehet, hogy csak szomjas, a tea vagy a fogak miatt inkább a víz megoldás lehet. Nekem amikor a szopit abbahagyták, elkezdtek éjjelente felkelni vizet inni, ők a teát nem szerették. Szerintem erről lehet szó.
2010. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is 11 hónapos a lányom és nekem is felkel éjjel pedig nem éhes. Illetve először azt hittem hogy nem éhes, aztán kiderült hogy mégis mert nem lakott jól napközben. Ha nem azt eszi amit ti akkor próbáld meg azt adni neki amit magatoknak főzöl, neki már nem elég a bébikaja.

Úgy vettem észre a lányomnál hogy le kell ellenőrizni anya meg van-e még, és ezért bizony fel is kell. Teát adok neki, vissza is alszik, de ez már csak egy hülye szokás nálunk. Az sem jó ha teára szoktatod /lásd a mi esetünket/, viszont ebben a fűtési szezonban nem is csodálom ha kéri éjjel is a teácskát. SZóval nem tudom :))

2010. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!