Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jó bébiőrző, ami...

Melyik a jó bébiőrző, ami árban is elfogadható?

Figyelt kérdés
2007. nov. 3. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
A legjobb és a legolcsóbb bébi örző az anyai ösztön:)Sajnos a babavigyázó készüléknek van egy sajátos hátrányuk sokszor akkor is jeleznek amikor a baba a legédesebb álmát alussza mélyen ami neki jó,de a babaőrző megbolodúl:)Saját magadnak csinálsz ostobaságot,ha megveszed,lehet még nem érzed,de az ösztönök amik benned vannak hangosabbak bármilyen készüléknél!Bízz magadban!
2007. nov. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk Angel Care van és szerintem teljesen megbízható. Nem kell a legérzékenyebbre állítani és akkor nincs álriasztás (ami nagyon ijesztő tud lenni!)!! Ez ugyan nem olcsó áru, de szerintem nagyon jó és megbízható termék (mostanság 35e Ft ha jól tudom).
2008. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!