Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Céklától hasfájás lehetséges?

Céklától hasfájás lehetséges?

Figyelt kérdés
Csak céklát adtam neki,krumpli nélkül kóstolásra. Pár kiskanál. Ízlett Neki, de most alvás közben tekereg nyekereg. Fájhat tőle a pocija?
2010. febr. 27. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már felnőtt vagyok, de a cékla nálam is okoz hascsikarást.
2010. febr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nálam a cékla semmi panaszt nem okoz, de azt tudom, hogy szokás köménnyel is készíteni. lehet, hogy a puffadás, csikarás miatt?!
2010. febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Eddig a répa krumpli volt csak jó. A sütőtök és a szilva püré is picit megzavarta, ja és a banán is hasfogó volt. Már lassan ne tom mit adjak Neki :)

4és fél hós babó

2010. febr. 27. 15:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj még minimum egy hónapot, de kivárhatjátok a fél éves kort is. Akkor is ha tápszeres, ha meg anyatejes, akkor főleg. Sajnos a pocijuk még nincs felkészülve a legtöbb étel megemésztésére. Ez ma már bizonyított tény, 15-20 éve nem volt még igazi kutatás ezzel kapcsolatban, ezért van most ez a "kavalkád", hogy mikortól tápláljunk hozzá, mert sok szakember még a "régen tanultakból" él, és a legnagyobb jóindulattal buzdítják az anyukákat a korai etetésre...
2010. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

4,5 fél hós babának semmit nem kell kapnia, csak ANYATEJET mindezt ha 8 hónapig teszed, akkor megérik az egyéb táplálékra.

Szegény gyerek.

2010. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szegény gyerek?????

Ha lenne tejem, szerinted nem azt adnék neki?????

Mit képzelsz magadról, hogy szegény gyerekezel???

Az orvos és védőnő is azt mondta, kezdjem el a hozzátáplálást. De megnézhetnél egy táblázatot is ezzel kapcsolatban.

Okoskodó...

2010. febr. 27. 16:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok okoskodó, ez tény. 6 hónapos koráig semmi másra nincs szüksége egy csecsemőnek, csak anyatejre és vízre.

Szerintem a nők kb.99 %-a hibás abban, hogy nincsen teje.

Te kérdeztél, és aki kérdez, annak el kell fogadnia a tündibündi és a keményebb válaszokat is.

Sajnálom, ha megbántottalak, de ha ilyen indulatot váltott ki Belőled, akkor az azért elgondolkodtató.

Nincs két egyforma gyerek ez is igaz, de ha érzékeny a kis gyomra, jobb nem erölteted még az ilyen kajákat. Egy életre megpecsételed az ételhez való hozzáállását.

Amit adhatsz szerintem, ha mindenképpen muszáj krumpli, alma, sütőtök, répa. A sütőtököt nagyon szeretik a gyerekek. Én úgy főztem meg, hogy negyed krumpli, 4 kocka sütőtök, egy szelet alma és összemixeltem, viszonylag hígabbra. Egyébként én a bolti babakajákat sem adnám a gyereknek. JA és írod a táblázatot. Igen, nekem is van és a 16 éves fiamhoz is volt. Hát az egy útmutató, hogy ne hívd fel a védőnőt mindenféle kérdésekkel.

A Te gyereked a Tiéd, Neked kell érezni, mi jó neki és hidd el, nem itt fogod megtudni.

Különben olvasgass vissza régebbi kérdésekre már egy évvel régebbi kérdésre egész mást válaszolnak.

Kitartás és csak gondolj bele, hogy pár hónapja még a magzatvizet itta a babád, most meg már mit akarsz adni neki enni. Nem kell kapkodni, mire házasodik, mindent megeszik. A lényeg, hogy lassan...

2010. márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ez a válaszod sokkal szimpatikusabb mint az előző. Csak olvasd vissza mit írtál, Neked jól esett volna ha kritizálom, milyen anya vagy?

Nem az én hibám, hogy nincs tejem és a hozzátáplálást is van okom miért elkezdeni, de ebbe nem mennék bele.

Nem kell tündibündi válaszokat adni, de nem kell megbántani másokat szerintem.

Azért köszi.

Egyébként nem adok semmit egyenlőre, mert még nem jó neki, azt vettem észre. Maradnak a gyümölcsök tízóraira.

2010. márc. 3. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!