Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hónapos babátok mennyire...

9-10 hónapos babátok mennyire játszik el egyedül?

Figyelt kérdés
Miket csináltok egész nap,és mennyire tudja lefoglalni magát?Házimunkát tudjátok mellette végezni?Hányszor és mennyit alszik egy nap?
2015. jún. 11. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Elore is bocsi a helyesirasomert, meg tanulon a Magyart...10 honapos a kislanyom, es nagyon rossz alvo..ejjel meg 3-4 orankent kel, napkozben alszik 1-1.5 orat...Elegge anyas igy sokat kell jaccanom vele, igy a hazimunka is a haterbe szorul napkozben..A fozest ugy szoktam csinalni hogy mindent este elkeszitek amikor a parom is itthon van, igy mikor delelott elalszik a baba akkor fozok. Hetvegen szoktam porszivozni es minden nap egyszer felmosok amikor a baba eljatszik maga :) Delelott es este 6 utan szoktunk setalni..
2015. jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ikreim vannak. Tegnap voltak 10 honaposak :) Teljesen jol elvannak nap kozben, eljatszanak szepen. Igyekszem nekik hasznos jatekokat venni, pl., amin gombokat kell nyomkodni es enekli az ABC-t, meg a szamokat stb. Ezekkel nagyon jol le tudjak magukat foglalni. Nagy ter van a lakasban, igy sokat masznak is, szeretik felterkepezni az dolgokat. A kisfiam pl imadja nezni, ahogy forog a mosogepben a ruha :) Ezzel elvan vagy 20 percig. :)


En szeretek veluk lenni, igy a hazimunkat mindig akkorra halasztom, amikor alszanak (naponta 2-3-szor alszanak kb. 45 percet). a legtobb dolgot azonban este 9 utan tudom megcsinalni, amikor mar alszanak. Porszivozni es felmosni ugy szoktam, h beteszem oket a jarokaba es ott elvannak addig, amig ezeket megcsinalom.

2015. jún. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon nehezen boldogulok a házimunkával. Míg kisebb volt mindent meg tudtam csinálni most, hogy 9 hónapos nehezebb. Kicsi a lakásunk és minden zaj behallatszik a szobájába, így csak néhány dolgot tudok ilyenkor megcsinálni pl.: vasalás, elpakolás, felmosás. Aztán ha felkel együtt játszunk nem akar a járókában lenni inkább kúszni, mászni szeretne ami nem baj. Csak egy percre sem hagyhatom magára. Azért ilyenkor is pár dolgot a helyére tudok tenni. Főzni, mosni csak akkor tudok ha a párom hazaér és mosogatni is. Mindennek megvan a maga ideje. Nekem is napirendem lett. :D

Majd ha nagyobb lesz együtt csináljuk.

2015. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

11 hónapos lesz. Elég sokáig alszik reggel, így napközben általában egyszer tudom letenni, akkor max. 1,5 órát alszik. Délelőtt játszunk, megcsinálom az ebédjét (legtöbbször 2 napra), bevásárolni megyünk, hasonlók. Mikor délután alszik, általában akkor tudom megcsinálni a mi kajánkat. 5-6 után megyünk sétálni, ki a kertbe hintázni, pancsolni.

Lassabban ugyan, de tudok mellette vasalni, porszívózni, pakolgatni. Van olyan napja, amikor le tudja kötni magát hosszabb időre, máskor viszont állandóan a nyomomban van. :)

2015. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!