Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok mennyi idős koráig...

A babátok mennyi idős koráig használta a bébikompot illetve hány kiló volt akkoriban?

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Semeddig, mert nem akartam kitenni életveszélynek.
2015. jún. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Semeddig,mert ahogy nekem is jár a csend,nyugalom,úgy az alattam lakónak is.Mikor "fiatal" voltam,akkor felettünk egyfolytánan azzal zajolt a gyerek.Azt mondtam,én bizos nem veszek,mert csendháborításnak megfeleő szint már majdnem.És persze veszélyes is.
2015. jún. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3%

1-es azért ne túlozzunk már ennyire :D életveszélynek... ez már vicc...

kérdező én kb 6-9 hónapos kora között használtam, 8 kg volt akkor, napi max fél órát volt benne míg elmosogattam - felsöpörtem :)

2015. jún. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha nem használtunk! Inkább jumperoot vettünk.
2015. jún. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5%
Jesszusom, miért lenne életveszélyes??
2015. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Kb. 7-8 hónaposan használtuk naponta fél.-egy óráig. Soha nem volt emiatt semmi baj. Nem borult fel egyik gyerek sem vele. A járássegítő sokkal veszélyesebb, mint a komp. Pedig azt sokan használják,
2015. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
számomra hihetetlen, hogy a mai világban még valaki belerakja ebbe a borzalomba a gyerekét. nagyon káros!!!! 2 nem túl közeli ismerőst is tudok, aki kompoztatta a gyerekét, aztán 2 éves korukban is még lábujjhegyen járt a szegény gyerek... a többi negatív hatásáról nem is beszélve
2015. jún. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!