Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kirándulni vagytok vagy...

Ha kirándulni vagytok vagy olyan helyen, ahol nincs lehetőség melegítésre, hidegen adod a bébikaját (desszert, főzelék)?

Figyelt kérdés
Esetleg létezik bébikaja-melegítő? Mintha már hallottam volna ilyet, csak cumisüvegnél.
2010. márc. 2. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Itthon megmelegítem, és cumisüveg termoszban viszem magammal. Lehet kapni autós melegítőket is.
2010. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én megmelegítettem otthon, és beraktam termoszba :) a rozsdamentes acélból készültek elég jók, sokáig melegen tartják a kaját :)
2010. márc. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van olyan cumisüveg melegítő, amibe belefér a bébiételes üveg is. Én nem vettem ilyet, ha megyünk valahová és nem tudom senkivel megmelegíttetni a kaját (büfé, gyorsétterem, bárki), akkor hidegen kapja. Úgy is szívesen megeszi.
2010. márc. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3 napra megyünk, ott kell valahogy megoldani.
2010. márc. 2. 11:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél olyan kajákat, amiket nem kell melegíteni, mert hidegen is finomak: pl sütőtökös husi, gesztenyés husi, almás husi, stb.
2010. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem az erdő közepére mentek egy tisztásra meg tudod melegíteni. A bébiételeket mindenki szereti melegíteni, pl. étteremben, kifőzdében, de melegítettem már meg lángososnál is. Létezik autós bébiétel melegítő (szivargyújtóról üzemelő), sima hálózati is.
2010. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, már licitáltam is egy ételmelegítőre, remélem összejön :-)
2010. márc. 2. 11:45
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy, ha akárcsak egy konnektor is van, de kicsi hely: vízforraló, kis tálka, amibe öntöd a forróvizet, beleállítod a bébikaját, és megmelegszik. Mi szállodában csináltuk így, ha nem akartunk lemenni az étterembe.
2010. márc. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!