Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakelengye szükségrs...

Milyen babakelengye szükségrs egy október végi-november elejei csecsemőnek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 25. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk mindkét gyerekünk novemberi.

Itthon csak body-rugi párosban volt, kényelmes volt neki.

Kintre jól jött egy puha, meleg kezeslábas, sapi, kesztyű, egy kis takaró, ha babakocsiba került, egy-két harisnya.


Nagyon sok minden nem szükséges :) pl. nadrágot csak tavasszal kaptak, amúgy is szorította volna a kis pocakjukat, a pólók és pulcsik meg folyton kicsúsznak ahogy felveszi az ember őket,és kint van a derekuk. A kis zoknik szorítanak, nem praktikusak.

2015. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyen felnőttes ruhákat nem szeretnék ráadni csak igazi babaruhákat. Köszönöm a választ.
2015. jún. 25. 14:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Lányom november végi. Egyetértek azzal, hogy a legkényelmesebb a body+rugi. Kintre erre egy kardigán, ha hidegebb lesz, akkor overál, vastagabb sapi, kesztyü. Vastagabb pléd, de az bentre is kell. Ha szeretnél, akkor hálózsákot, én sosem használtam, ahogy harisnyát sem. Sokan nem adnak kis zoknit, de ha esetleg fázna, akkor a rugira adhatsz. Amit mindenképp 10-15 db textilpelenka, büfizéshez, feje alá a kiságyba. Ha valami kérdésed van, nyugodtan írj :)
2015. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ezek kellettek: 56-os hosszú body 8-10 db, rugi szintén 8-10 db, egy termo átmeneti overál autóba, bundazsák kintre, vékony sapik, vastag sapik, 3-4 pizsirugi. 62-esből body 8-10 darab, kisnacik vékony és vastagabb fölsőkkel 10-12 garnitúra, zoknik. A bundazsákból és termo overálból nagyobbat vettünk, ami egész tavaszig jó volt.

Vékony és vastagabb takarók, bugyoláló volt még.

2015. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló vagyok, én beszereznék pár darabot 50-es méretből, nekünk kellett, mert lányom 2470 g és 48 m volt, fiamnál is jó volt egy hónapig kb, pedig ő 3300 g-mal és 51 cm-rel született.
2015. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!