Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy fogadtassam el babámmal...

Hogy fogadtassam el babámmal a tápszert?

Figyelt kérdés
Pótlásnak kellene,de amikor adom neki,úgy elkezd üvölteni,hogy tiszta viz lesz.Mennyi idő után fogadja el?
2010. márc. 2. 13:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is hasonló a gond. Nekem elfogadta pótlásként meg még úgy 2 hónapig, de amikor elkezdett fogzani nem kellett többet neki a tápszer. Ő már 7 hónapos ezért én már megtudom oldani a helyzetet tejpéppel, de teljesen át tudom érezni a helyzetedet. Nekem sehogy se sikerült rávennem, hogy megegye még ha elaltattam és álometetni akartam úgy se fogadta el kiköpte. :(
2010. márc. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát,ez jó kérdés.Mennyi idős?
2010. márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
4 hónapos baba
2010. márc. 2. 13:58
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 hónapos, nekem sem fogadta el, már hármat próbáltunk, hátha azzal van a baj :( Most csak anyatejet kap, ami nem túl sok (napi 5*70-90 ml), de úgy látszik neki elég. Heti 80-100 a súlygyarapodás. Most írt fel a doki tejpépet, hátha az beválik. És mellette elkezdtem a gyümölcs, zöldség bevezetését.
2010. márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Milyen tejpépet adsz neki,mert erre már én is gondoltam?
2010. márc. 2. 14:12
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem éhes, azért nem eszi meg, az én babám is nagyon keveset evett, és keveset hízott, de akkor sem kellett neki más, csak anyatej. Ne aggódj, ha ehes lenne, megenné. A lányom már 16 hónapos..
2010. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Még nem váltottam ki a receptet, ma fogom. Milupa HA pép és Milupa HA vaníliás pép. Azt mondta ő ezt a kettőt tudja felírni. A Milupa honlapján nem látom, ez mindenesetre érdekes.
2010. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

Ha heti 8-10 deka a súlygyarapodás, akkor minek pótlás? Főleg, ha e sem fogadja? Ha annyira éhes lenne az a gyerek, akkor az anyatejet megenné és ordítana! Na akkor elhiszem, hogy adni kell neki, de csak azért, mert kicsit kevesebbet hízik? Akkor mi lesz majd, ha 8-9 hónapos kora körül (mászás-járás) szinte megáll a hízása!

Szerintem szoptass igény szerint, élvezd a babát, míg ilyen kicsi!

2 gyermekes anyuka

2010. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

Bocs, kedves kérdező, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de ezt nem tudom szó nélkül hagyni:


Kedves utolsó!

a) A 80-100 g-os súlygyarapodás egy 4 hónaposnak kevés.

b) A napi 5*70-90 ml folyadék szintén kevés.

c) Nem minden gyerek üvölt ha éhes.

d) Nem mindenki tud igény szerint szoptatni.

e) Attól, hogy van két gyereked, még nem vagy orvos. Ha nem baj, én inkább egy szakember véleményére, tanácsára adok.

2010. márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
14:40 Jó lenne,ha a kérdésre válaszolnál.És nem szórakozásból akarok neki tápszert adni,hanem azért mert este 50 ml van már csak.Vagy szerinted az elég egy 4 hónapos babának?
2010. márc. 2. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!