Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chipolino Ultra vagy Giraffe...

Chipolino Ultra vagy Giraffe Club babakocsi forgalmazók Győrben vagy Székesfehérváron?

Figyelt kérdés
Érdekelne ezt a két fajta babakocsit hol tudom személyesen megtekinteni? Aki tud kérem segítsen.
2010. márc. 4. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron a Nikicabababoltban (Csapó u 4)van Giraffe clubos babakocsi,mi a mult héten vettük meg 38000 ft hordozoval együtt.www.nikicabababolt.hu
2010. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Megnéztem,Győrben is van Baby Center.Én Debreceni vagyok,nálunk itt van a B.c-ben a Chipolino.Én is ezzel szemezek.
2010. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Arik vagytok. Közben rátaláltam a Nikicára én is, viszont a Baby Center győri áruház honlapján nem találtam a Chipolino-t, de megnézem még egyszer! Köszike! Nem nagyon tudok a kettő között dönteni, megrendelni nem merem, meg láttam, hogy azt írják itt, hogy hiába van a leírásban a Chipolinoról, hogy a tolókarja állítható, nem lehet állítani. Így személyes utánajárást választok!
2010. márc. 4. 12:48
 4/13 A kérdező kommentje:
Megnéztem! Nincs Chipolino! Szomorú vagyok és hiába keresem nincs győri forgalmazó, legalábbis nem találtam, csak webáruházakat találok!
2010. márc. 4. 12:52
 5/13 anonim ***** válasza:
A honlapjukon én sem láttam,eszembe sem jutott,hogy ha bemegyek az áruházba ki lesz téve.De nagyon megörültem.Próbáld meg szerintem.Elvileg nálunk egy boltban sem lehet kapni,és mikor bementem a B.c-be ott mosolygott rám:).
2010. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megnézem személyesen, örülnék, ha nem kéne elmenni Pestig!
2010. márc. 4. 13:40
 7/13 A kérdező kommentje:
Megnéztem, sajna Győrben nincs, de Siófokon a honlapjuk szerint van, majd megyünk a nagyihoz és akkor megnézem!!! Ti megvettétek már?
2010. márc. 8. 17:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Még nem,mert nálunk vasárnap lesz Bababörze,hátha kifogok valami jót használtan,vagy akár ezt is valami bevezető áron,esetleg ingyen:).Aztán viszont irány a bababolt:)
2010. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na, én megrendeltem a 2010-es bordó modellt. Megnéztem Siófokon jól néz ki, de akkor nem vettem meg. Remélem a napokban ideér, már várom. A tolókarja tényleg nem állítható, de a földtől mérve 107 cm, szerintem teljesen kényelmes lesz tolni. Találtál végül használtan?
2010. márc. 18. 13:16
 10/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok,én is megrendeltem a zöldet.Jöhetne már...Azóta egyfolytában arra gondolok,mikor sétálunk,hogy mennyivel jobb lenne az újat tolni.És rögtön lelkiismeret furdalásom lesz,mert olyan jól szolgált a régi.Esőben,hóban,buszon.
2010. márc. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!