Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányok puncijába miért...

A kislányok puncijába miért nem szabad kitörölni mondjuk kakilás után? Nem értem. Van amikor bef*sik (párdon) és tisza f*s a punija.

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 14:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Félre értés ne essék!!kitörlöm amennyire tudom!!!
2010. márc. 4. 14:33
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne?? Persze, hogy ki kell törölni, csak a hüvelyébe és a húgycsövébe ne jusson a kakiból. Épp ezért mindig elölről hátra és csakis tiszta törlőkendővel szabad törölni.
2010. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez kivédhetetlen, de azért kell ügyelni, mert ha a hüvelynyílásába a törlés által kaki kerül, azzal E.Colli baktérium jut a szervezetébe, ami rettenetes fertőzéseket és betegségeket tud okozni.
2010. márc. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
sztem ha nagyon befofik, akkor inkább zuhanyozd le neki.
2010. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jót kuncogtam az utolsó hozzászólón.. :o)

Befofik :o)

Viszont osztom a véleményét, lányomnak születése óta lemosom ha belemegy a nuniba. Pár perc alatt megvan és akkor bizti nem lesz gond. Persze ha olyan helyen vagyunk ahol nem megoldható(horgászat,foci) akkor kitörlöm én is a kendővel.

2010. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is aggódtam, mert mindig úgy összekakilta magát, hogy derékig olyan volt elől hátul. Ilyenkor muszáj alaposan megtisztítani, de tényleg az előlről hátra módszerrel és mindig tiszta törlőrészlettel. Lányom már 18 hós, a mai napog alaposan összekakilja magát (vagy én vagyok béna). Érdemes csap vagy zuhany alatt lemosni.
2010. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is kitörlöm törlőkendővel...jobb mintha ottmaradna.Bár igyekszem a reccsenés után azonnal kicsomagolni.Akkor általában nem megy előre,de hát ez kivédhetetlen sokszor.
2010. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemhogy nem szabad, hanem muszáj kitörölni a kislányok punciját kakilás után. Nem szabad a kakinak a punciba, pontosabban a hüvelybe menni. Csak óvatosan kell vele bánni.
2010. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!