Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babát hová lehetne...

1 éves babát hová lehetne hetente 2x beadni pár órára, milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Férjem reggeltől estig dolgozik, rokonok, barátok távol. Szeretnék hetente pár alkalommal elmenni mozogni, nagyobb bevásárlást intézni vagy bármit, ahová nehezebb magammal vinni őt. Milyen lehetőségeim vannak? Csak bébiszitter vagy van valami más intézmény, ahová ilyenkor be lehet adni 1-2-3 órára? Abszolút tapasztalatlan vagyok e téren, mert mindig velem van, mindenhová viszem, de lassan jól esne egy cseppet mozogni(nem itthon!), kimozdulni, pár óra nyugisabban. Köszönöm!
2015. júl. 21. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy hol laktok. Budapesten a legtöbb magánbölcsőde vállal pár órás megőrzést is.
2015. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Miskolc, úgy általában érdeklődöm a lehetőségek felől. Na ez például jó, hogy a magán bölcsődékben van ilyen lehetőség. Köszönöm!
2015. júl. 21. 10:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Családi napközibe, röviden "csana" - keress rá a lakóhelyed szerint, van-e olyan, aminek az óradíja megfizethtő számodra. Nálunk pl. az állami bölcsivel párhuzamosan is működik egy, ugyanazokkal a nénikkel.
2015. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

És a férjed heti 7 napot dolgozik reggeltől estig???


A nagybevásárlást el lehet intézni gyerekkel. A sportot mozgást megoldod a férjed szabadnapján.


Egyébként szinte minden családi napköziben van lehetőség 1 évest beadni. És nem kell egész napra, lehet csak délelőttre is.

Érdeklődj körbe, biztos van a közeletekben.

2015. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, meg fogom nézni a Családi napközit is és megérdeklődöm.

Kedves utolsó válaszoló!

Nagyon köszönöm, de kérlek ne te oszd már be az én időmet, nem az időbeosztásom megszervezését kértem.

Igen, el lehet babával is intézni, hiszen mint írtam eddig úgy intéztem, de néha jól esne ráérősebben nézelődni, sétálni.

A férjem nem dolgozik a hétvégén, de ha én mondjuk nem csak szombaton és vasárnap szeretnék mozogni az probléma? Nem! Hétköznap is szeretnék minimum 2 napot elmenni futni vagy edzésre.

Több, mint egy éve nem megyek sehová csak hétvégén és mindent egyedül a gyerek mellett csinálok. Uram bocsá szeretnék végre egy kicsit én is kizökkenni a napi rutinból.

2015. júl. 21. 10:41
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Négyeske


Nálunk ugyanez a helyzet. 5 napot dolgozik reggeltöl estig, néha 6ot. 9-23ig. Én teljesen megértem a kérdezöt. Mikor végre itthon vagyunk, akkor családozunk, programozunk, soha nem mennék el itthonrol, mikor végre itthon van. A gyereknek viszont az ég világon semmi baja nem lesz ha 2 orát csanában van heti 1x-2x. Nem azon van a hangsuly, hogy gyerekkel nehéz elmenni. Hanem itt az a lényeg, hogy egyáltalén egydül lehet a kérdezö. Mindegy, hogy az most éppen vásárlás vagy futás.

2015. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Családi napközi vagy bölcsi, valamelyikben biztos vállalnak pár órás felvigyázást.

Megértem a kérdezőt, nekem is 1 évesem van. Gyakorlatilag mindent vele intézek el, ami többnyire megoldható, de alkalmanként jobb lenne egyedül. Párom kötetlen munkaidőben dolgozik, sok esetben elég későn ér haza ahhoz, hogy valahova is elinduljak, illetve ha már itthon van, szeretnénk együtt tölteni az időt.

2015. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én tudok ajánlani egy családi napközit az Újgyőri főtértől nem messze, ha érdekel.
2015. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Négyeske" vagyok.

nem kioktatni akartam, írtam is a végén, hogy csanáva van lehetőség.

2 éves gyerekek van, és szakács Férjem. Amikor pici volt a fiam, és "bezárva" éreztem magam, egyszerűen elmentünk a fiammal pár napra anyósékhoz (130 km-re laknak). Ő örült, mert unokázhatott jó sokat, nekem meg volt egy csomó időm akármire. A Férjem meg nem hiányolt abban a pár napban, mert Úgyis csak aludni járt haza.

20 hónaposan adtam csanába, heti 2 napra, mert visszamentem dolgozni. De egy évesen szerintem még nagyon pici lett volna, hogy "idegennek" adjam. Csak a mamával maradhatott akkor még.


sajnálom kérdező, ha megbántottalak, hogy a válaszon kívül véleményt is írtam.

2015. júl. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk (igaz, ez Bp mellett van) van olyan játszóház, ahol gyerekfelügyeletet is vállalnak.
2015. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!