Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kisfiam utálja az...

6 hónapos kisfiam utálja az apai rokonokat. Könnyes hisztis zokogásban tör ki a közelükben és ilyenkor alig lehet megvígasztalni. Mi lehet ennek az oka és hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Öleld át és nyugtasd meg, ne menj nagyon közel hozzájuk.

Lányom is ezt csinálta 2-3-szor, de már max csak nagy szemekkel bámulja őket, de nem sír. :)

2015. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Találd meg az okokat és szüntesd meg.
2015. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy te vagy feszült tőlük és megérzi a kisfiad? Nem vagyok oda apósomért, ha tudom, hogy jönni fog már minden bajom van. A kislányom legutóbb is zokogásba tört ki mikor meglátta. Amúgy nagyon barátkozós, az utcán az idegenekkel is huncutkodik.
2015. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Soha nem sír pláne nem könnyekkel,csak ha velük találkozunk. Valami nagyon nem stimmel...lehet átadom neki a rezgéseim a rokonokkal kapcsolatban?!
2015. júl. 24. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:

6 hónapos baba nem utál senki, nem képes még effajta érzelemre mások iránt :)

egyszerűen arról van szó, hogy te nem bírod őket, ezt egy ilyen pici baba megéri és abszolút átveszi a feszültséget.

tehát érzi rajtad a dolgot amitől rossz kedve lesz és bőg :) ennyi. próbáld meg nem felhúzni magad hanem jókedvűen odamenni vagy esetleg vigye el a férjed nélküled a kicsit :)

2015. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket. Legközelebb akkor csak ketten mennek :)
2015. júl. 24. 18:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanez van velünk is! Pont a minap jöttek át anyósék és a kislányom (7hós) iszonyat elkezdett sírni. De úgy esküszöm mint akit nyúznak,elötte is sírt mikor átmentünk vagy átjöttek,de ez most valami más volt. Nagyon kétségbe volt esve.!

De másnál nem sír. Olyan van,h megijed és pityereg kicsit,de anyósnál szó szerint pánikol!

Sztem van abban valami,hogy megérezheti,h nem szeretem őket.. Sőt!!:-) De tudod az a fura,h van egy Kuvaszunk és ha a párom szülei jönnek át rendesen habzik a kutya szája úgy kikel magábol! Másnál nem viselkedik így. Na pláne ha a kicsi a kezemben van após meg megsimogatja a lányom akkor kész van az állat!

Tényleg érzik,h nem kedvelem őket?!

Én nem adom a gyereket a páromnak,h vigye el egyedül a szüleihez mert apja alkoholista és nem engedem!

2015. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!