Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól nyúlnak a babák...

Mikortól nyúlnak a babák hason a játékok után?

Figyelt kérdés
A kislányom 4 és fél hónapos és nem nagyon szeret hason lenni. 5 perc után nyöszörög, az orrával ütögeti a földet. Gondolom elfárad, pedig a kiságyában hason alszik és ott reggel ébredéskor fél órát is elvan, és nagyon magasra kitolja magát. Napközben miért nem? A kezét meg állandóan ökölben tartja és nem nyúl semmiért, pedig a pihiszékben ki van nyújtva az ökle és nyúl a dolgok után. Még forogni sem akar, de így nem csoda ha nem tudom sokat hasra tenni. Mutassam meg gyógytornásznak vagy még várjak?
2010. márc. 6. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nincs semmi baj. Az én kisfiam most múlt 5 hónapos, most már szereti hason fekve is felfedezni a világot. Talán akkor szeretik meg a hason fekvést, mikor már több ideig és magasra tudják tartani a fejüket. Ez egy szokatlan póz még a kislányodnak ébrenlétekor, de ha egyszer ráérez az ízére!!
2010. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 4 hónapos a kisfiam, de ugyan olyan mint a tiéd. Nem forog, nem nyúl, vagyis most már kezd próbálkozni, de csakis ököllel nyúl. Gondolom még nem jött rá a technikára. Ne aggódj, van amelyik gyerkőc forogni tud jobban, a tiéd lehet, hogy hamarabb fog menni, mint a többiek. :)

2010. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat csajok, megnyugodtam. :))
2010. márc. 6. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!