Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás alatt milyen módszer...

Szoptatás alatt milyen módszerrel tudnék fogyni? Ti hogyan csináltátok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én innen az oldalról kaptam néhány hete egy dietetikus által összeállított mintaétrendet. Nem koplalás, nem megerőltető, a tejtermelésnek se árt. És tényleg fogyaszt. Persze, mellette igyekszem mozogni is, de arra nagyon ritkán sikerül időt szakítani, inkább csak a séta jelenti a mozgást :)) Ha gondolod, priviben átküldöm!
2010. márc. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most 9 hós a kisfiam. Én nem tornázom, csak minden nap másfél órát minimum sétálunk, és ezzel folyamatosan mennek a kilók szép lassan. A minuszokban nem csavarogtunk ennyit, meg is látszott, mert akkor stagnált a súlyom.
2010. márc. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 hónapja szültem és már 12kg-ot fogytam. Tejem is van. Nem eszem édességet, rágcsát... Többször eszem keveset, csak, hogy ne legyek éhes. Mert ha kihagysz főétkezéseket a szervezeted tartalékolni fog és nem fogsz fogyni. Este 7 után nem szek.
2010. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14 hónapja szoptatok. viszonylag egészségesen étkezem, néha megeszek egy kis sütit, vagy csokit, de semmi komoyl mennyiségben. Mi is sokat sétálunk, most már gyalog is. Hát az a 4 kiló plusz, ami szülés után rajtam maradt, az egyzserűen nem akar lemenni, igaz hogy több se lesz, de eltűnni se akar belőle egy gramm se...én mondjuk mindig olyan típus voltam, hogy csak intenzív testmozgással tudtam fogyni, arra meg mostanában nicsn lehetőségem.
2010. márc. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
első jót írt :) én a saját fejem után a következőt csináltam: megkérdeztem a gyerekorvost mi az a plusz tápanyag bevitel, ami a szoptatás miatt szükséges, és azt adtam hozzá egy nekem megfelelő diétás étrendhez (ezt a terhesség alatt is csináltam, csak akkor az állapotom miatt szükségest adtam hozzá nyilván). hetente kétszer két szoptatás között elmentem sportolni (3 óra az elég arra, hogy oda-vissza út, egy óra mozgás, átöltözés. sietni kellett, de elég volt). addig anyósom vigyázott a picire. több lement, mint ami a terhesség alatt feljött, és a feszességét is visszakapta a testem. persze szakember nyilván jobban tud személyre szabott programot kidolgozni. nekem ez vált be :)
2010. márc. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10.13-as, engem is érdekelne a mintaétrend! köszönöm
2010. márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Küldj privit, átküldöm :)!
2010. márc. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megköszönném,ha átküldenéd a mintaétrendet!

Nem most szültem,már másfél éves a kisfiam,de még sokat szopik és nem tudom mostanában leválasztani a ciciről?

Én két hónappal ezelőttig ugyanannyi voltam,mint szülés után,de azóta 5 kg plusz még jött a többi súlyfeleslegemhez.Diétázni eddig nem mertem,mert megoszlottak a vélemények arról,hogy egyáltalán szabad e fogyni ilyenkor,mármint,hogy nem e árt többet a szoptatás fogyás alatt,mintha inkább nem szopna,de sajnos biztos,hogy az én kisfiam még pár hónapig szopni fog.Köszi.

2010. márc. 8. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!