Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kislányomnak egy...

Másfél éves kislányomnak egy giganagy pattanás akar nőni a homlokára. Másnak volt ilyen?

Figyelt kérdés
Ilyen kicsiknél is előfordul? tényleg óriási, középütt piros és körülötte kb fél cm-re meg meg van duzzadva és tök kemény. Oldalról is jó púpos. Valami hormonális probléma lehet?
2015. aug. 21. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy pattanás? Nem lehet, hogy valami megcsípte a kislányt?

Én megmutatnám orvosnak. Nem fáj neki, vagy változott a kedve?

2015. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Tuti h pattanás?

Fiamnak akkor voltak ilyen dudorai, amiket leírtál, amikor megcsípte a szúnyog.

2015. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Pattanás nem lehet (olyan amilyen a felnőtteknél), tényleg valószínűbb hogy megcsípte valami, akár méh. De a legjobb ha megmutatod orvosnak.
2015. aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. eléggé pattanásszerű, de remélem igazatok van. hétfőn tudom orvoshoz vinni. addig is aloe vera géllel és sudocremmel kenegetem.
2015. aug. 21. 20:11
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
az én egy évesemnek most múlt el egy pattanás az arcán (neki ki kellett nyomni, olyan fehér volt már, de semmi nyoma nincsen már) Nála én a nagy melegnek tudom be, mert nagyon izzadós, dokihoz én nem vittem emiatt.
2015. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

jah még annyi, hogy a fiamnak egyértelműen egy érett pattanása volt, ha te nem vagy benne biztos, hogy az, akkor inkább lássa orvos.

utolsó voltam

2015. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: a nagy melegtől sem lehet pattanása, maximum melegkiütése, de azt nem szabad kinyomni...
2015. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Pattanás volt.
2015. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előfordulhat hormonális oka is lehet, de az is hogy eltömődik egy pórus.

Nálunk a nyál és kosz keveredéséből jön össze néha az állán.

2015. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szerintem pattanás volt. Végül is nem sárgult be. Kentem aloe vera géllel és sudocremmel felváltva és szerencsésen lehúzódott. orvoshoz sem kellett vinni.

köszi a válaszokat!

2015. aug. 25. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!